Головна Цікаво TSA Professional Solutions: елітна кава в зернах від найкращих виробників

TSA Professional Solutions: елітна кава в зернах від найкращих виробників

Кава багато років тримає першість серед найпопулярніших напоїв у світі. Чашка ароматного напою допомагає налаштуватися на продуктивний день, перепочити з друзями, зав’язати знайомство. Насолоджуватися кавою по-справжньому можна, якщо використовувати якісні зерна. Магазин TSA /tsa.com.ua/catalog/kava-v-zernakh/ співпрацює з елітними виробниками кави, та пропонує товари для ресторанів, кафе, фізичних осіб.

Які сорти кави сподобаються поціновувачам напою

Завдяки використанню сучасного обладнання вдається варити багато видів напою. Для кавових машин використовують на натуральні обсмажені зерна. Компанія «Трейд Сервіс Альянс» спеціалізується на продажу елітних сортів кавових зерен. У наявності Арабіка та Робуста. Високогірна Арабіка вважається найкращим сортом кави. Зерна мають овальну та подовгасту форму. Робуста менша та кругліша, відрізняється смаковими якостями.

Кожен із кавових сортів має своїх прихильників. Робуста має незначну гірчинку, у Арабіки відчутний післясмак легкої кислинки. Арабіка має менший вміст кофеїну. Компанія TSA пропонує найпопулярніші сорти зерен:

  • Don Cortez. Ідеальне обсмаження кави на італійському обладнанні. Поєднання відбірних зерен Робусти та Арабіки розкривають легкі аромати.
  • Преміальні сорти кави вдало поєднані для поціновувачів напою.
  • Prince Noir. Кава дарує нестримну енергію у кожному ковтку.

Крім кави, на сайті представлені кавові машини та обладнання для ресторанів, кав’ярень та домашнього використання. Професійне обладнання має тривалий термін придатності та швидко окупляється.

Переваги співпраці з компанією TSA Professional Solutions

TSA Professional Solutions спеціалізується на продажу кави та професійного обладнання для приготування напоїв. У наявності техніка від європейських виробників з гарантією. Компанія пропонує технічне обслуговування обладнання та ремонтні роботи. Підприємцям, які хочуть відкрити власний бізнес, вигідно співпрацювати з «Трейд Сервіс Альянс», оскільки фахівці допомагають з вибором продукції, дають дегустувати напої, навчають, як правильно користуватися кавовими машинами.

Залежно від напрямку роботи спеціалісти розробляють індивідуальні рецептури напоїв. Серед послуг розробка та проведення рекламної кампанії. Доставка замовлень здійснюється територією країни. Оскільки магазин TSA має свій склад, очікувати на товар доведеться всього кілька днів.