Головна Цікаво Упаковка для горіхів та сухофруктів для зберігання товарів

Упаковка для горіхів та сухофруктів для зберігання товарів

Надійна упаковка для такої категорії товарів, як сухофрукти, має відповідати кільком важливим критеріям. Насамперед вона повинна стати надійною перешкодою між зовнішнім середовищем та вмістом тари, завдяки чому властивості сухофруктів будуть збережені незмінними. Гігієнічність такої упаковки також не повинна бути піддана сумнівам. Сучасна фабрика упаковки fpack https://fpack.com.ua/nuts-and-dried-fruits готова запропонувати продукцію, яка відповідає найвищим гігієнічним та експлуатаційним вимогам.

Упаковка для горіхів і сухофруктів має масу переваг, які роблять її застосування раціональним рішенням, а ціна тари залишається демократичною. Правильний вибір виробника стане гарантією того, що продукція однозначно приверне увагу покупців.

Варіанти упаковки для горіхів

Якщо застосовувати як упаковку дой-пак, то зазвичай така тара має тришарову структуру. У ній може бути металізований шар, а основним компонентом є полімер, яким може виступати:

  • РІТ (лавсан). Матеріал демонструє хорошу щільність, зберігаючи прозору та міцну поверхню. Не має запаху.
  • BOPP mat. Дозволяє виробляти високоякісну та гнучку упаковку.
  • PE (поліетиленова плівка). Матеріал не пропускатиме світло та повітря, а також залишається інертним щодо харчових продуктів.

Виробники, які працюють у цій сфері не перший рік, добре знають, що враження про товар багато в чому залежить від упаковки, що застосовується сьогодні для його фасування. Тому слід скористатися сучасними технологіями і нанести на поверхню зображення, яке зробить бренд і його продукцію більш впізнаваною.

Якою має бути упаковка для сухофруктів?

Сухофрукти є затребуваною категорією товарів, які відрізняються невеликим вмістом рідини і водночас є досить жирними. З цієї причини упаковка має бути такою, щоб покупець не забруднився під час її транспортування. Тара не повинна пропускати жир назовні, а також повинна зберігати смакові та поживні властивості продукту. У той же час товари з цієї категорії відносяться до середнього цінового сегменту, тому упаковка повинна мати гідний вигляд. Якщо всі перелічені вимоги будуть дотримані, то продукт виявиться привабливим для покупця.