Головна Цікаво Утеплення фасадів

Утеплення фасадів

Технології не стоять на місці, особливо в сфері будівництва. Сучасні фасадні системи виконують не тільки естетичні функції, а і енергозберігаючі, естетичні та навіть антивандальні.

Розглянемо, які є найпопулярніші види фасадних систем, їх плюси і мінуси.

Технологія «Мокрий фасад».

В даній технології можливе утеплення фасаду пінопластом або мінеральною ватою. З чого складається, так званий «пиріг» утеплення?

  1. Шар клею для приклейки пінопласту\мінеральною вати
  2. Мінеральна вата\пінопласт, які закріпленні, або на металеві або пластикові дюбелі відповідно до матеріалу. (Мінеральна вата кріпиться зачасту на металеві дюбелі, в зв’язку з більшою вагою чим пінопласт)
  3. Шар шпаклівки з в топленою в неї армуючою сіткою.

Фінішний шар шпаклівки (вирівнюючий)

  1. Шар грунтівки.
  2. Фарба або декоративна штукатурка.

Вартує зазначити, що роботи мають проводитися при температурі від +5 до +35 градусів, адже в іншому випадку більшість клеїв, шпаклівок та декоративних штукатурок втрачають свої технічні характеристики зазначенні виробником.

Звичайно є моменти коли під час робіт може наступити зменшення чим -5, в такому випадку використовуються спеціальні додатки для клеїв, але більшість відповідальних за результат фірм по утепленню фасадів не допускають таких речей.

Технологія «Вентильований фасад» тільки набуває популярності в нашому регіоні, в зв’язку з тим що вона є дорожчою, як в розрахунку матеріалів, так і виконання робіт. Але дизайн рішення, які можна створити за допомогою неї, є звичайно набагато ширшими і цікавішими.

Стандартний «пиріг», дещо схожий на мокрий фасад, але має ряд суттєвих відмінностей.

В вентильованому фасаді, утеплюючий матеріал закріплюється, також на дюбелі на несучу стіну, а декоративні панелі наприклад з керамограніту, скла чи іншого матеріалу, кріпляться за допомогою алюмінієвого або стального профілю.

Хочемо відмітити, що на якість зовнішнього вигляду фасаду, а також його довговічності та енергоефективності звичайно впливає якість роботи майстрів, які цим займаються.

В Львові та Львівській області, однією з най кращих компаній є fasadu.com.ua, які з 1997 року впроваджують нові технології по утепленню і зарекомендували себе тільки з кращої сторони, про що свідчить виконання об’єктів не тільки приватного житлового сектору, але сакральної архітектури (церкви та каплиці), державних та комерційних приміщень.

Познайомитись з портфоліо та отримати консультацію по розрахунку вартості робіт ви завжди можете на сайті компанії.