Головна Цікаво Утеплення цоколя – що робити

Утеплення цоколя – що робити

Цоколь, як і інші конструкції в будь-якій будівлі – приватному будинку, виробничому приміщенні, складі, потребує якісного утеплення. Це дозволить знизити втрати тепла, зміцнити конструкцію, зробити її більш стійкою до впливу негативних впливів навколишнього середовища. Швидка зміна стану грунтів, прилеглих до неізольованих цоколю, їх промерзання, відтавання призводить появи тріщин, просідання, що негативно позначається на герметичності конструкції і зростання тепловтрат.

Використання пінополіуретану

Якщо не утеплювати цоколь, і обійтися тільки ізоляцією стін, це не запобіжить утворенню містків холоду на рівні підлоги. Тому в комплексі робіт по енергомодернізації будинку, важливо використовувати всі можливі способи зробити житло тепліше і знизити рахунки за оплату теплоносіїв.

Утеплення цоколя і вимощення за допомогою ППУ дозволяє перешкодити зміщення вимощення через структурних ґрунтових змін. Пінополіуретан запобіжить поява вогнищ холоду в підлогах, знизить тепловтрати, покриє герметичним шаром всі наявні щілини, тріщини, нерівності.

На вимощення утеплювач напилюється на гравій, яким покривають захисну смугу з кожного боку будинку. Така ізоляція вважається максимально ефективною, довговічною. Вона має низьку теплопровідність і високу стійкість до впливу хімічних речовин. Пінополіуретан, може наноситися на цоколь як зовні будівлі, так і зсередини. У будь-якому випадку, важливо визначити необхідну товщину ізоляційного шару, виконати роботи оперативно і якісно. Від цього буде залежати ефективність використання цього матеріалу, збереження ним своїх теплоізолюючих властивостей.

Зовнішнє і внутрішнє утеплення цоколя

Цокольний поверх утеплюється пенопліуретаном, які мають закриту осередок в структурі. Це відмінна можливість ізоляції цієї частини будинку безшовним способом. ППУ у вигляді піни розпорошується на підставу, покриває його поверхню рівним, щільним шаром. Це запобігає проникненню води і вогкості, і надійно захищає цоколь від передчасного руйнування.

В основному застосовується утеплення цоколя зовні.

Даний спосіб дозволяє:

  • запобігти промерзання фундаменту;
  • зберегти максимальну кількість тепла;
  • створити стабільні мікрокліматичні умови в приміщеннях;
  • зміцнити і продовжити термін служби підстави – щільне зчеплення з утеплюваної поверхнею створюється за рахунок високих адгезійних властивостей ППУ;
  • захистити фундамент від вологи – він буде залишатися сухим.

Після нанесення ППУ швидко схоплюється, на нього можна після висихання наносити облицювання – декоративне покриття відповідно до зовнішнім дизайном будинку.

З внутрішньої сторони цоколя рідкий ППУ напилюють по нижній смузі стіни над рівнем фундаменту. Внутрішнє утеплення пінополіуретаном запобігає появі та накопиченню вологи в підвальному приміщенні.

Звертайтеся в компанію «ЕДВАНС», щоб швидко і якісно утеплити цоколь і будь-які інші частини будинку – стіни, покрівлю, підлоги, міжповерхові перегородки.