Головна Цікаво В дію ввели нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів та...

В дію ввели нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів та платежів

Головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області інформує, що з 01.01.2020 року у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 року № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN. 

Разом з тим, всі рахунки, які функціонували в Казначействі у 2019 році, закриті. Проте, за три операційні дні 2020 року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020 року, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ.

З метою правильного та своєчасного зарахування коштів до бюджетів, державних цільових фондів та на рахунки бюджетних установ, платникам необхідно уточнити в адміністраторів (органів Державної податкової служби України, Державної митної служби України, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування України та ін.) та у відповідних бюджетних установах реквізити діючих у 2020 році рахунків.

Інформація щодо рахунків для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів по Львівській області у 2020 році також розміщена на вебсторінці Головного управління Казначейства у розділі «Реквізити рахунків».