Головна Цікаво Вентиляція і кондиціонування: що потрібно знати в XXI столітті

Вентиляція і кондиціонування: що потрібно знати в XXI столітті

Активна циркуляція повітря шляхом вентиляції і кондиціонування вважається сьогодні необхідністю номер 1 в офісах або ж будинках і квартирах

Вентиляція і кондиціонування мають великий вплив на багато аспектів нашого життя – в тому числі і на працездатність.

Звичайно технології не стоять на місці і створюються нові, досконаліші технології систем кондиціонування, спрямовані поліпшення ефекту від використання сучасного кондиціонера.

Ми активно забруднюємо повітря відходами та промисловими виробництвами, в слідстві чого з’явилася ще більша необхідність в свіжому, ще більш очищеному повітрі.

Так яких вимог необхідно дотримуватися сьогодні, коли мова йде про чистоту повітря в приміщенні?

Вплив свіжого повітря на працездатність

Чи відомо вам що, то чим ви дихаєте на робочому місці впливає на вашу працездатність? Так, саме цього питання були присвячені багато досліджень у багатьох країнах земної кулі з різними кліматичними умовами. Саме такий вибір країн був обумовлений тим, щоб виключити чинник кліматичних умов і показати, що в свіжому і чистому повітрі під час роботи в приміщенні потребують абсолютно всі.

Експеримент був донезмоги простий: протягом певного часу люди, яких помістили в приміщення з різним мікрокліматом, виконували одну і ту ж роботу.

Приміщення з джерелами забруднення повітря впливають на людину, що займається робочим процесом, не кращим чином: низька працездатність і регулярне вчинення помилок.

Так, варто відзначити також, що експеримент проводився неодноразово і з різними людьми.

Там же, де повітря постійно кондиціонований, люди менше прогулювали роботу і активно підвищували свої трудові показники приблизно до 15%.

До слова, набагато більше інформації про це ви можете прочитати в статті під назвою Внутрішній повітря в XXI столітті: Нові вимоги.

Що ж, у важливості сучасних систем вентиляції та кондиціонування ми розібралися, крім того де їх можна придбати ?.

Припливно-витяжні вентиляції

Припливно-витяжна вентиляція здатна забезпечити високу якість повітря навіть в тих приміщеннях, де це не настільки необхідно. Також вони ще прекрасні тим, що можна підібрати таку вентиляцію під загальний дизайн інтер’єру, щоб вона не виділялася на тлі всього іншого.

Припливно-витяжна вентиляція очищає повітря, що надходить з вулиці, від пилу і вихлопних газів, які часто і витають у повітрі. Придбати таку систему припливно-витяжної вентиляції ви можете на цьому сайті за приємними цінами.