Головна Цікаво Відеоняня – цікавий подарунок для матері

Відеоняня – цікавий подарунок для матері

496

Новорічні свята вже не за горами, тому все в пошуках неймовірних подарунків. Найчастіше взимку на Новий рік ми купуємо приємні несподіванки дітям. Вони завжди чекають в цей день такого бажаного, магічного подарунка. Ми так часто вибираємо машинки, ляльки, конструктори, але коли подарунок потрібно вибрати малюкові часто губимося. Всі цікаві і захоплюючі ігри їм дарувати ще рано, а з одягом вгадати важко.

Кращим подарунком для новонароджених стане видеоняня. Цей пристрій допоможе малюкові завжди бути в полі зору мами. Він ніколи не злякається, що залишився один, адже завдяки відеоняні мама завжди бачити його.

Відеоняня – зручний пристрій сучасності, яким користується кожен другий сім’я. Кожна мама або батько буде радий такому подарунку. Відеоняня допоможе вам в догляді за малюком, з нею Вам не потрібно бігати по сто раз до ліжечка немовляти.

Якщо Ви вирішили все-таки купити відеоняні в подарунок або для свого малюка, спочатку потрібно розібратися, як же вибрати і з якими функціями. Одними з найпопулярніших компаній сучасності з виготовлення відео нянь є Motorola. Вона має безліч моделей і модифікацій. Все залежить від функціонального набору. Зверніть увагу, що при виборі відеоняні необхідно враховувати такі характеристики пристрою:

Максимальна відстань, при якому працює выдеоняня

Моделі ВИДАННЯ – няньки на сайті Motorola-U можуть працювати від 100 до 330 метрів. Чим менше відстань, тим нижче ціна пристрою. Якщо у Вас невелика квартира, немає сенсу переплачувати гроші. В такому випадку можна придбати відеоняню з відстанню взаємодії до 100м. Якщо ж у Вас великий будинок, і ви хочете навіть з вулиці спостерігати за малюком, тоді краще вибрати 330 метрів.

Діагональ дисплея

Діагональ дисплея відео няні може коливатися від 1,8 до 7 дюймів. Звичайно ж, при 7-дюймовому екрані, зображення буде високої якості. Але якщо Ви хочете заощадити, можна вибрати більш бюджетну модель з меншим дисплеєм. Додатковим плюсом буде компактність пристрою, який можна покласти навіть у кишеню.