Головна Цікаво Вітаємо дільничних офіцерів поліції

Вітаємо дільничних офіцерів поліції

Сьогодні, 18 червня, у День дільничного офіцера поліції, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський та голова Львівської обласної організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Ярослав Юнак привітали співробітників служби дільничних офіцерів поліції з професійним святом та вручили відзнаки за сумлінне виконання службових обов’язків.

«Дільничні офіцери поліції стоять на першій лінії взаємодії з людьми, з громадами – першими отримують інформацію, прибувають на місця скоєння злочинів та приймають рішення. На вас – значна частина профілактичної роботи, попередження правопорушень, окрім того, ви  розкриваєте багато злочинів. Це надзвичайно відповідальна робота і під час спілкування з вами у людей складається враження про поліцію загалом, тому маєте бути прикладом фаховості та щирості», – зазначив очільник поліції Львівщини.

Окремі працівники служби дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області отримали відзнаки за сумлінну службу.

Вітаємо дільничних офіцерів поліції !

«Я дякую вам за вашу важку роботу – не рахуючись з особистим життям, ви заступаєте на чергування, забезпечуєте охорону публічного порядку та безпеку людей на територіях обслуговування. Фактично, ви є фундаментом взаємодії поліції та громад. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у службі, а головне – довіри та підтримки від людей», – підкреслив Олександр Шляховський.

Вітаємо дільничних офіцерів поліції !

Вітаємо дільничних офіцерів поліції !

Загалом у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області несуть службу більше 450 дільничних офіцерів поліції, котрі розкривають близько 35 відсотків з усіх злочинів, скоєних на території Львова та області, зокрема, вбивства, розбої грабежі та інші. Окрім того, дільничних залучають до охорони публічного порядку, операцій з вилучення зброї, боєприпасів, наркотичних засобів, вони проводять тематичні заняття зі школярами тощо.

Відділ комунікації поліції Львівської області