Головна Интересно Вітаємо дільнічніх офіцерів полиции

Вітаємо дільнічніх офіцерів полиции

Сьогодні, 18 червня, у День дільнічного офіцера полиции, начальник Головного управління Национальной полиции у Львівській області полковник полиции Олександр Шляховській та голова Львівської обласної организации профсоюза атестовану ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ внутрішніх справ України Ярослав Юнак прівіталі співробітніків служби дільнічніх офіцерів полиции з професійним святом та вручили Відзнаки за сумлінне Виконання службових обов’язків.

«Дільнічні офіцері полиции стояти на першій Лінії роботи з комерційними людьми, з громадами — дере отримуються інформацію, прібувають на місця скоєння злочінів та пріймають решение. На вас — значний частина профілактичної роботи, попередження правопорушення, окрім того, ви розкріваєте много злочінів. Це Надзвичайно відповідальна робота и во время спілкування з вами у людей складається враження про поліцію загаль, тому маєте буті прикладом фаховості та щирості », — зазнача очільник полиции Львівщини.

ОКРЕМІ працівники служби дільнічніх офіцерів полиции Головного управління Национальной полиции у Львівській області получил Відзнаки за сумлінну службу.

«Я дякую вам за вашу Важко роботу — НЕ рахуючісь з особістом життям, ви заступаєте на чергування, забезпечуєте охорону публічного порядку та безпека людей на теріторіях обслуговування. Фактично, ви є фундаментом взаємодії полиции та громад. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та Успіхів у службі, а головне — довіри та ПІДТРИМКИ від людей », — підкреслів Олександр Шляховській.

Загаль у Головному управлінні Национальной полиции у Львівській області несуть службу более 450 дільнічніх офіцерів полиции, котрі розкривають около 35 відсотків з усіх злочінів, скоєніх на территории Львова та області, зокрема, убийства, розбої грабежі та інші. Окрім того, дільнічніх залучають до охорони публічного порядку, операцій з вилучення оружия, боєприпасів, наркотичного ЗАСОБІВ, смороду проводять тематичні заняття зі школярами ТОЩО.

Відділ комунікації полиции Львівської області