Головна Цікаво Військове, тактичне взуття: де купити військові черевики

Військове, тактичне взуття: де купити військові черевики

Перед тим як купити тактичне взуття, необхідно відповідально підійти до вибору потрібної моделі, враховуючи ряд важливих факторів.

Під час проведення польових навчань або будь-яких бойових завдань арміями всіх країн використовується спеціалізована амуніція. Невід’ємним її атрибутом є тактичне взуття, яке створено для забезпечення максимальної мобільності і комфорту, запобігання всіляких травм і розтягувань, а також для збереження тепла і сухості ніг при будь-яких погодних умовах. Щоб всі ці функції дійсно виконувалися, перед тим як купити спецвзуття, необхідно відповідально підійти до вибору потрібної моделі, враховуючи ряд важливих факторів.

Різні види сучасного тактичного взуття

Щоб точно не помилитися з вибором і купити черевики, які ідеально вам підійдуть, для початку необхідно розібратися в їхньому асортименті, пропонованому на ринку.

В першу чергу потрібно визначитися, для якого сезону потрібне взуття. Залежно від цього можна зустріти такі різновиди:

Тактичне взуття літнє, якому характерно максимальне полегшення і провітрюваність. Легкість матеріалу, а також наявність на внутрішніх поверхнях просочення з активними іонами срібла, щоб уникнути появи запаху – ось основні чинники, на які потрібно звернути увагу, перш ніж купити черевики. Літній варіант в більшості випадків має каркасні елементи, виготовлені із замші або нубука, а для всього іншого може використовуватися міцна і дихаюча кордура.

Зимові черевики, купити які можна в холодну пору року або для використання у вологому середовищі, відрізняються наявністю водовідштовхувальним мембрани і утеплювачів, що не дозволяють ногам замерзнути навіть у найлютіший мороз. Саме тому зимові екземпляри вважаються найбільш технологічними, так як при їх виготовленні застосовуються новітні розробки військової інженерії спорядження.

Крім сезонності, необхідно також враховувати і деякі інші вимоги, яким повинні відповідати дійсно якісні армійські черевики. Звернути увагу потрібно на такі їх особливості, як міцна підошва і розвинений протектор, що захистить від травм і ковзання, наявність захисних вставок у вигляді сталевих носків і елементів з кевлара, а також проклеєних з’єднань.

Де найкраще купити військове взуття

Для придбання якісної і довговічною армійського взуття варто звернутися в спеціалізовану точку, в якій буде представлений широкий асортимент необхідних елементів обмундирування. Продукцію виключно високої якості від провідних виробників за прийнятними цінами пропонує військовий інтернет-магазин https://topgunstore.com.ua/ua.

Магазин має кілька незаперечних переваг:

  • максимально зручний спосіб замовлення товару, для якого вам буде потрібно ввести лише номер телефону;
  • швидка доставка по всій території України;
  • можливість відправки замовлення післяплатою, що дозволяє оглянути товар і прийняти рішення про його придбання або повернення;
  • наявність знижок для діючих військовослужбовців, учасників АТО і постійних клієнтів компанії;
  • грамотна консультація фахівців з усіх питаннь;
  • гарантований обмін і повернення товару, якщо він не підійшов.