Головна Цікаво Вибираємо вітамінні комплекси і харчові добавки правильно

Вибираємо вітамінні комплекси і харчові добавки правильно

166

Організм людини – самодостатня цілісна система. Однак, наскільки б не був здоровий чоловік, зараз складно обійтися без дієтичних добавок до основного раціону. Здоровим людям рекомендують приймати вітамінні комплекси 2 рази в рік – восени та навесні, коли опірність організму знижується, їжа в раціоні стає біднішою корисними речовинами. Також є групи людей, яким приймати харчові добавки слід обов’язково. Це такі категорії населення:

  • діти під час активного росту або після хвороби, а також ті дітки, яким не вистачає тих чи інших поживних речовин в раціоні, яким добавки призначив педіатр;
  • підлітки, які посилено займаються тренуваннями або розумовою працею;
    вагітні та мами;
  • люди, які знаходяться на тій чи іншій дієті;
  • спортсмени.

Для діток, крім вітамінно-мінеральних комплексів, для лікування і профілактики часто призначають риб’ячий жир. Це справжня проблема для дітей і батьків, адже змусити дитину приймати такі ліки вкрай складно. Рішення було знайдено норвежцем Джоаром Офеімом, який придумав оригінальну рецептуру для жирів Omega 3. Тепер є капсули з риб’ячим жиром, які приємні на смак і зручні в користуванні. Детально про це можна почитати на сайті https://sayyes.com.ua/nordic-naturals/. Не слід забувати про те, що Omega 3 потрібні не тільки дітям та підліткам. Їх можна застосовувати періодично в якості профілактики або під час підвищених фізичних, моральних навантажень, після перенесених хвороб, стресових ситуацій та ін. Поліненасичені жирні кислоти потрібні літнім людям, вагітним, в організмі яких відбуваються суттєві зміни і перебудови.

Без прийняття харчових добавок ніяк не обійтися людям на дієті і спортсменам. Якщо у вас регулярно є спортивні тренування, то потрібно збагачувати організм корисними і необхідними йому речовинами. Завдяки цьому легше буде позбутися від зайвої ваги, наростити необхідну м’язову масу. Слід враховувати, що харчові добавки не слід приймати без розбору. Вибрати необхідні препарати допоможе фахівець, у якого ви проходите тренування, або дієтолог. Запам’ятайте, що потрібно приймати тільки продукцію високої якості, інакше результат буде протилежним. Дізнатися більше про спортивне харчування можна тут: https://sayyes.com.ua/optimum-nutrition/.

Вибираючи харчові добавки, вітамінно-мінеральні комплекси, орієнтуйтеся на виробника, уважно читайте склад кожного продукту. Якщо сумніваєтеся в доцільності прийому тих чи інших вітамінів і мікроелементів, краще попередньо порадьтеся з лікарем. Також потрібно простежити, чи немає у вас алергії на компоненти, які входять до складу того чи іншого продукту.