Головна Цікаво Вивчай англійську швидко та легко у школі іноземних мов LSE

Вивчай англійську швидко та легко у школі іноземних мов LSE

Світ відкривається у повній мірі тим, хто володіє іноземними мовами. Людина може подорожувати, навчатися, працювати за кордоном, чи працевлаштуватися у престижну компанію у віддаленому форматі. Школа англійської мови LSE допоможе опанувати англійську фонетику, лексику, граматику, адже заняття проходять з викладачами-носіями мови.

Хто може навчатися у школі LSE

Навчальна програма школи вивчення англійської мови LSE розрахована на дорослих та дітей. Особливістю навчання є те, що уроки проводять носії мови. Вони не мають змоги перекладати сказане на рідну для студентів мову, що стимулює їхній мозок працювати активніше: пригадувати слова, конструкції, шукати зміст у контексті тощо.

Мережа шкіл LSE розташована у Києві, Одесі та Львові. Компанія пропонує займатися у форматі онлайн. Це дозволяє учням знаходитися у комфортних та безпечних для них умовах. На уроках зосереджено вивчення мови на усіх рівнях: фонетичному, лексичному, граматичному. Використовуються фрази, актуальні для носіїв США та Британії. Таким чином мовлення у дітей, підлітків, дорослих буде живим. Людина розумітиме сказане та зможе сама спілкуватися не книжковими конструкціями зі шкільних підручників.

Для навчання у дистанційному форматі використовують підручники видавництв Pearson та Cambridge. Книги розподілені за віковими категоріями. Посібники для наймолодших учнів (6-7 років) створені з яскравими ілюстраціями, що допомагає візуалізувати матеріал. Загалом навчальні програми розраховані на кілька вікових груп:

  • для ділей:
  • для підлітків;
  • підготовка старшокласників до ЗНО;
  • для студентів;
  • для дорослих.

Школа іноземних мов проводить мовні табори для дітей, пропонує підготовку до міжнародних екзаменів, корпоративні курси для працівників компаній.

Як відбувається закріплення матеріалу у дітей та дорослих

Навчальні програми LSE складають фахівці, з урахуванням вікових можливостей учнів. Для навчання дітей використовується яскравий дидактичний матеріал. І діти, і дорослі виконують домашні завдання, спрямовані на закріплення пройденого матеріалу. Залучення носіїв мови дозволяє звикати до різних вимов та акцентів.

Студенти отримують доступ до навчальних матеріалів та зворотний зв’язок к викладачами. Підтримка вчителів дозволяє краще опановувати складні теми. Регулярне тестування дозволяє з’ясовувати прогалини та працювати над помилками. Для вступу на навчання потрібно скласти тест на визначення рівня володіння мовою.