Головна Цікаво Вивід PayPal в Україні

Вивід PayPal в Україні

Багато громадян України освоїли міжнародну систему оплат PayPal

Електронна система дозволяє робити покупки в інтернет-магазинах інших країн, приймати платежі, здійснювати оплату за рахунками. PayPal користуються фрілансери, продавці на Ebay, NewEgg, Etsy, Amazon, Walmart і ін. Але для того, щоб вигідно вивести кошти в національній валюті, необхідно звертатися за допомогою до фірм-посередників. Такі послуги надає сервіс ObmebP. На офіційному сайті можна ознайомитися з умовами роботи і замовити зворотний дзвінок від спеціаліста, який пояснить всі нюанси співпраці.

Особливості роботи сайту obmenpp.com

За допомогою сервісу жителі України можуть вивести гроші, що надійшли на PayPal, на картку ПриватБанку або отримати готівкою в Києві. Для першої операції встановлено обмеження в 300 дол. США. Для подальших немає лімітів по сумі. Можливі гнучкі умови для постійних клієнтів, які необхідно уточнювати у свого консультанта.

Комісія, яку бере сервіс, встановлюється в розмірі 10% від суми 100 дол. США (верхній курс на Приват24). Комісія для сум до 100 дол. США фіксована, і складає 10 доларів / євро.

Співпраця з ObmebP відбувається за таким алгоритмом:

  • Клієнт залишає заявку на сайті або замовляє зворотний дзвінок.
  • Менеджер зв’язується, консультує за умовами, способам оплати.
  • Проводиться пробна транзакція або обмін.
  • Клієнт знімає гроші з карти (отримує готівкою).

Гарантії надійної роботи і чесного ставлення до замовників можна перевірити на форумі користувачів платформи Best Change за посиланням https://www.bestchange.ru/obmenpp-exchanger.html, а також прочитати відгуки користувачів на сайті обміну.

Що робити, якщо немає відкритого рахунку PayPal

У випадках, коли у людини немає відкритого рахунку PayPal, але клієнт або замовник бажає перевести гроші саме туди, фахівці ObmebP радять вказати номер рахунку одного або родича, якому він довіряє. Також можна самостійно відкрити рахунок, наприклад в Польщі або Росії (країни, які приймають платежі). Якщо платіж надійде на такий рахунок, його просто вивести за допомогою сервісу obmenpp.com.

Для реєстрації краще використовувати проксі сервер, тоді буде використаний IP адресу тієї країни, на яку реєструється рахунок. Щоб отримати вичерпні відповіді з приводу виведення грошей, можна заповнити форму «Задати питання», і консультант зв’яжеться найближчим часом.