Головна Цікаво Як боротися з нахилом кузова автомобіля

Як боротися з нахилом кузова автомобіля

652

Щоб боротися з креном кузова автомобіля і забезпечувати безпечне проходження поворотів, потрібна установка стабілізатора поперечної стійкості. Основною складовою даного стабілізатора є стійка, має вигляд штока, який приварений рухливими шарнірами з двох сторін. Функцією стійки є поєднання стабілізатора з передньої підвіски і з маточиною задньої підвіски.

Рухливість шарнірів здатне забезпечити якісну боротьбу з креном. Такий же функцією володіють кульові опори на Шкоду Октавіа, які до того ж відповідають за демпфуючу функцію. Завдяки стійці стабілізатора, компенсується вплив сил різного спрямування: при відхиленні кузова від землі під впливом відцентрової сили, а підвіска при цьому тягне його до землі. Це дає можливість основним складовим підвіски не піддаватися великим навантаженням і несправностей.

На сьогоднішній день, придбати стійку стабілізатора досить просто. Стійку необхідно купувати лише в тому моменті, коли у машини виникають такі несправності:

  • автомобіль починає виляти, і самостійно йде в бік;
  • коли автомобіль переїжджає опуклу поверхню, наприклад, лежачого поліцейського, стається раптовий звук; при входженні в поворот, водій може помітити підвищені крен. Крім того, автомобіль сильно розгойдується.

Існують дві головні причини, за якими стійки стабілізатора ламаються це різке входження в поворот і жахливу якість доріг. За технічними характеристиками, тяги може вистачати до 20 000 кілометрів. Але якщо власник автомобіля виявив розрив пильовика раніше, то його необхідно відразу ж міняти. Якщо власник зважився придбати передні або задні стійки стабілізатора, то перевагу слід віддати перевіреним виробникам.

На сайті vce.com.ua можна знайти стійки стабілізатора на Шкоду Октавіа за дуже прийнятними цінами. Замовлення на сайті оформити труднощів не складе, оскільки зручному інтерфейсу це займе мало часу. При замовленні, коштувати перевіряти свої контактні дані та місце доставки. Товар можна отримати, проживаючи в будь-якій точці України. При виникненні проблемних питань, можна звернутися до менеджерів сайту, які дадуть відповідь на всі питання і проведуть професійну консультацію.