Головна Цікаво Як монетизувати трафік сайту? Поради

Як монетизувати трафік сайту? Поради

Ефективна SEO розкрутка сайтів
Ефективна SEO розкрутка сайтів

Чи можна заробляти на власному сайті, якщо він некомерційним ресурсом? Так якщо сайт має стабільну і досить високу відвідуваність.

В такому випадку можна перетворювати в гроші його трафік. По суті, цей процес і носить назву монетизація трафіку.

Відразу варто відзначити, що універсального способу заробітку на відвідуваності ресурсу не існує вже дуже багато факторів впливає на кінцевий результат. Це, наприклад, тематика сайту, особливості його аудиторії і т.п. Більш детально ви можете прочитати – look at the site https://saleeex.com/.

Але, тим не менш, методи монетизації трафіку в будь-якому випадку залишаються незмінними. До них відноситься використання контекстної реклами, застосування банерів, заробіток за допомогою партнерського маркетингу, отримання прибутку з офферов за допомогою СРА-партнерок.

До речі, останній варіант одним з найефективніших. Тому варто докладніше зупинитися на ньому. СРА-партнерки це посередники між власниками сайтів, готових надати майданчики під розміщення реклами та безпосередньо рекламодавцями (офферу). Знайшовши посередників, оффер виплачують їм компенсацію за кожного унікального відвідувача, який прийшов на сайт з партнерського ресурсу. Плата може бути двох видів за перехід (якщо відвідувач клікнув по посиланню або банеру рекламодавця) і за дію (якщо користувач підписався на новини рекламодавця, зареєструвався на його сайті, скачав запропонований контент і т.п.). Сума комісії залежить від відвідуваності і тематичної спрямованості донорського ресурсу, а також від бюджету і можливостей оффера.

Не варто забувати, що монетизація трафіку можлива при дотриманні власником сайту-донора певних вимог

По-перше, це наявність платоспроможною аудиторією. Потенційні клієнти, перехідні на сайт рекламодавця, повинні бути здатним придбати пропоновані товари і послуги. Тому необхідно працювати над якістю аудиторії, залучаючи забезпечених відвідувачів.

Але навіть не це головне для якісного зливу трафіку. Потрібно пам’ятати, що великі оффери вибірково ставляться до тематики донорського ресурсу. Тому, володіючи вузькотематичні блогом або сайтом, навряд чи можна сподіватися на високий прибуток. Найкраще, що можна зробити в даній ситуації вивчити ринок. Придивитися, які ресурси воліють великі рекламодавці, чим відрізняється аудиторія цих сайтів, яка середня відвідуваність необхідна і т.п. Якщо високий прибуток це самоціль, то отриману інформацію потрібно проаналізувати і на її основі створити новий ресурс, з урахуванням всіх вищеназваних чинників.

Найпопулярніші тематики сайтів можна назвати навскидку, не вивчаючи «нутрощі» партнерок це фінанси і бізнес, різноманітні жіночі сайти, новинні ресурси, ігрові портали. Дуже багато великих рекламодавців вважають за краще співпрацювати з подібними сайтами а це означає потенційну і постійну прибутковість.

Скільки можна заробити на монетизації трафіку? Цілком природно, що дані будуть істотно відрізнятися. Невеликий блог з сотнею унікальних відвідувачів на добу зможе заробляти близько 25-50 доларів в тиждень. Великий ресурс з багатотисячною аудиторією цілком може отримувати тисячі доларів доходу виключно за злив трафіку.

Цілком природно, що великі доходи з неба не падають. Це тільки з боку здається, що співпраця з оффером – отримання грошей ні за що. Насправді під цим ховається щоденна копітка робота по підвищенню якості власного ресурсу, збільшення його відвідуваності і привабливості для потенційної аудиторії.