Головна Цікаво Як обрати ІТ-курси для початківців

Як обрати ІТ-курси для початківців

Весь світ користується мережею Internet через різноманітні гаджети такі як: смартфони, планшети, лептопи, стаціонарні комп’ютери. Тому питання ІТ грамотності стоїть ребром. Не тільки серед роботодавців, а й серед побутових користувачів. Обмежень по віку не існує. Територіальних угрупувань теж. Особливо в наші дні, коли з рідними ми спілкуємось через різноманітні месенджери, коли багато вакансій та робочих місць мають змогу робити віддалено.

Тому стає питання як правильно обрати діючі та професійні ІТ курси: не тільки комп’ютерної грамотності, а й вивчення будь-яких графічних програм з нуля, web-дизайну, освоєння креслених архітектурних програм.

Є декілька дуже простих правил –  а саме, їх 5:

Правило 1

Відгуки знайомих, так і просторі Internet. – пошукайте відгуки про навчальні центри. Зверніть увагу на конструктивні відгуки, не тільки емоційні такі, як: подобається, рекомендую. А на зміст відгуку: за що саме, які методики, рівень викладачів, практики, кейси. Наскільки відповідають сучасності.

Правило 2

Викладач-практик – дуже важливо, щоб людина, яка дає знання та формує навички була в професії. Працювала та ділилася тими знаннями, які є актуальними на ринку. Які можна вийти та застосовувати на практиці. Щоб після курсів залишилися напрацювання у вигляді: проєкт, робіт, сайтів, креслень – своєрідне портфоліо починаючого спеціаліста. Чи прикладі, як у разі з. курсами комп’ютерної грамотності.

Правило 3

Рейтинг навчального центру – скільки років на ринку, чи є живі фотографії та відео студентів, навчального процесу, подій. Рейтинг формується як на базі оцінок, такі на базі відгуків.

Правило 4

Зрозуміла та сучасна навчальна програма, кількість годин в групі чи індивідуально, зрозуміла ціна, скільки студентів зазвичай в групі. В який час заняття. Що отримаєте на виході курсів. З якими знаннями потрібно вступати на курс. Чи супроводжує викладач студентів, чи є прямий з ним зв’язок поза межами навчання для отримання консультації.

Правило 5

Допомога в працевлаштуванні чи складанні резюме для пошуку роботи. Можливо є професійні консультації від HR менеджера як пройти співбесіду, вірно дати відповіді на питання з підводними камінцями.

Підібрати і обрати саме той курс, який стане в подальшому Вашою професією допоможуть в навчальному центрі Планета Знань. Ще є сумніви щодо результативних ІТ курсів? Навчальний центр Планета знань – актуальні ІТ курси: plz.com.ua