Головна Цікаво Як оформити кредит на карту без дзвінків в Україні?

Як оформити кредит на карту без дзвінків в Україні?

41

Потрібні гроші, але немає бажання відповідати на численні запитання операторів? Можна взяти кредит на карту без дзвінків онлайн. Моментальне оформлення кредиту без відмови і дзвінків, поручителів і застав є і для громадян України.

Коли немає можливості скористатися жодним з пропозицій банків, не варто зовсім відмовлятися від бажання отримати позикові кошти. Після кількох відмов у банку на допомогу «неформатним» позичальникам приходить мікрофінансування. Ознайомитися з цими організаціями можна самостійно в інтернеті, а можна на спеціальних сервісах, таких як Finansovich, де вже зібрані огляди та відгуки на найпопулярніші МФО країни. Небанківські кредитні організації готові надати потрібну суму, незважаючи на параметри клієнта. Важливо лише мати на руках діючий паспорт і бути повнолітнім.

На яких умовах можна отримати кредит?

Зазвичай організації, що видають так звані позики «до зарплати» – дають гроші в сумі від 300 до 30 000 грн., Повернути які необхідно вже в наступному місяці. При оформленні потрібен тільки паспорт та ІПН, але іноді необхідно показати і будь-який другий документ, здатний допомогти в ідентифікації особистості клієнта, бажано з фотографією.

Є серед пропозицій і більш солідні суми, і тривалі терміни, але не набагато – граничний розмір нічим не забезпеченого позики може становити до 30 тисяч гривень, а термін його повернення – 1-12 місяців.

Сума позики може бути збільшена до 50 000 при зверненні за продуктами, які вимагають додаткових гарантій:

 • підтвердження стабільності доходу і зайнятості довідкою про доходи;
  копією трудової книжки або договору з роботодавцем.
 • Вибачте за тимчасові незручності потрібно?

При заповненні анкети потрібно вказати:

 • паспортні дані;
 • сімейний стан, місце роботи, щомісячний дохід;
 • адреса реєстрації. Якщо він не збігається з місцем проживання, то доведеться
 • відзначити це у відповідній графі.

Хто може отримати кредит на карту в Україні?

Згідно з правилами мікрофінансових організацій, отримати позику можуть громадяни України віком від 18 років (граничний вік може коливатися від 60 до 75 років) з наявністю постійної прописки, а також мобільного телефону. Також потрібна наявність:

 • електронної пошти;
 • банківської карти, виданої на ім’я позичальника. Вона повинна бути активною і мати позитивний баланс.

Що робити якщо повернути вчасно борг не виходить?

У ситуації, коли погасити взятий раніше кредит в строк не виходить, можна звернутися в організацію з проханням про пролонгацію договору. Умови продовження будуть розглядатися індивідуально щодо кожного замовника. Обов’язковим пунктом стає сплата відсотків за користування кредитом.

При відмові від сплати дані про несумлінне позичальника можуть бути передані в Бюро кредитних історій. У деяких випадках, звернутися організації в судові інстанції з метою прийняття рішення про примусове стягнення боргу.

Переваги та недоліки кредиту без дзвінків

Серед плюсів термінових позик можна виділити наступні:

 • до кожного клієнта підходять індивідуально – завдяки цьому займ може отримати навіть людина, якій відмовили інші організації;
 • швидкість прийняття рішення залишається незмінно високою. Для обробки первинної заявки достатньо 5 хвилин, повторні звернення розглядаються ще швидше;
 • є різні варіанти отримання позики;
 • робота відбувається цілодобово, без вихідних і святкових днів. Позичити кошти можна як тільки в них з’явиться необхідність. Взяти кредит вночі теж можливо;
  приховані комісії і обов’язкова страховка відсутні;
 • нову позику може бути оформлений відразу після погашення боргу.