Головна Цікаво Як отримати кредит без поручителів

Як отримати кредит без поручителів

Поручителів зазвичай залучають до процесу кредитування у тих випадках, коли клієнт бажає оформити довготривалий кредит на значну суму. Якщо під час оформлення кредиту був залучений поручитель на його плечі лягає аналогічна відповідальність, як і на плечі людини, яка позичає гроші. Іншими словами він несе таку ж саму відповідальність за те, що позичальник буде в повному обсязі та вчасно вносити платежі для погашення кредиту. Як правило, в усіх банках під час оформлення таких кредитів залучають поручителів. Для оформлення позики на довгий термін поручителем має бути родич. Якщо кредитні кошти беруться не на довгий термін в ролі поручителя може виступити будь-яка третя особа, яка буде відповідати вимогам банківської установи. В той же час у громадянина України є можливість для оформлення кредиту без поручителя навіть у банку. Для цього позичальник має відповідати наступним вимогам:

  • Наявна довідка про рівень доходу з офіційного місця працевлаштування;
  • Хороша та довготривала кредитна історія;
  • Майно, яке банк може взяти під заставу.

Більшість громадян нашої держави не здатні виконати вищевказані вимоги. На території нашої держави значний відсоток громадян працюють неофіційно і не можуть отримати довідку з офіційного місця працевлаштування. Деякі з Українців мають погану кредитну історію і не в змозі отримати позику без поручителів в банківській установі. Так що ж робити у такій ситуації. На щастя, в нашій державі існують інші фінансові установи, крім банків. Для того, щоб отримати миттєвий кредит на карту без поручителя варто перейти на офіційну сторінку перевіреного МФО, наприклад до компанії Mywallet: https://mywallet.ua/ua/bystryj-kredit-bez-poruchitelej

Як отримати позику без поручителів в компанії Mywallet

Для того, щоб отримати кошти в МФО, позичальнику не потрібно збирати цілу купу документів, буде достатньо мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Ще однією перевагою Mywallet перед банком є те, що компанія не цікавиться кредитною історією клієнта та не уточнює, для яких потреб потрібні кошти. Позика оформлюється дистанційно через офіційну сторінку компанії, і вам клієнту не потрібно марнувати час на відвідування відділення компанії. Також варто зробити акцент на тому, що заявка на позику розглядається протягом 15 хвилин, що допоможе клієнту отримати гроші швидко, що дуже важливо в екстрених ситуаціях.