Головна Цікаво Як перетворити ділянку за допомогою ландшафтного дизайну

Як перетворити ділянку за допомогою ландшафтного дизайну

Садиба – це можливість пограти з ландшафтною територією, яка дає можливість отримати оригінальний дизайн і нові функціональні об’єкти на своїй ділянці. Компанія Le Green виконує ландшафтний благоустрій ділянки у Дніпрі та по території країни. Дизайнери проведуть комплекс робіт, щоб перетворити прибудинковий простір.

Садові доріжки та кам’яні стіни: перший крок до благоустрою території

Садові доріжки на прибудинковій ділянці не лише гарно, а й зручно. Щоб діти та тварини користувалися прокладеними стежками, необхідно вибирати для них простий зручний матеріал та доступні схеми розміщення. Менш затратні прямі доріжки, вони й функціональніші, адже дозволяють швидше дістатися необхідного об’єкта. Але звивисті стежки виглядають більш вишукано. Декоративні елементи у вигляді опуклостей, западин варто додавати тільки там, де вони дійсно потрібні. Оптимальна ширина доріжок від 80 см до 150 см. Добре, якщо стежка дозволяє ходити вдвох.

Кам’яна стіна біля будинку стає своєрідним обрамленням житла. Стіна надає житлу захищеності, захищає рамки, за які не варто заходити без просу. Серед дизайнерських рішень можна вибрати декор під старовину чи сучасний варіант стіни. Фахівці компанії Le Green встановлюють кам’яні стіни, дотримуючись технологій будівництва.

Декоративні водоймища на ділянці

Штучні водоймища оживляють будь-який ландшафт. Вони вносять носіння спокою, дозволяють розслабитися від повсякденної рутини. Переваги встановлення штучного ставка очевидні:

  • Візуальний ефект. Будь-яка ділянка виглядає дорожчою та благороднішою.
  • Додаткова зона відпочинку у спекотну погоду.
  • Дренажна система для заболочених вологих ділянок.
  • Можливість завести рибок.

До недоліків конструкції відносять те, що за водоймою необхідний постійний догляд, потрібні фінансові вкладення в установку та обслуговування. Установка штучного водоймища також вважається трудомістким процесом. Самостійно та правильно встановити обладнання може не кожен. Тому організацію ставка необхідно довірити професійним ландшафтним дизайнерам. Вони виконають дизайн, макет, підберуть обладнання з урахуванням бажань замовника. Можливо встановити класичне водоймище в англійському стилі, або сучасне з водоспадом, плавними лініями та закругленими формами.

Замовити виготовлення проекту ландшафтного дизайну можна на сайті або за номерами телефонів.