Головна Цікаво Як перевірити, що після ремонту комп’ютера, не підмінили хороші деталі?

Як перевірити, що після ремонту комп’ютера, не підмінили хороші деталі?

Останнім часом все частіше чую від знайомих що ремонтники в сервісних центрах підмінюють ваші працюючі деталі на більш старі і в підсумку комп’ютер (ноутбук) через якийсь час зовсім може накритися. Звертаєшся до них з однією проблемою – з часом отримуєш купу інших.

Чи насправді це так поговоримо із засновником сервісного центру Mr Robot, який займається ремонтом ПК і ноутбуків у Львові.

Чи дійсно сервісні центри можуть обманути клієнта?

Тут, як то кажуть, мало хто застрахований від такого: приніс нормальне, забрав якусь фігню. Способів перевірки (контролю виконання робіт) може бути кілька. Отже:

  1. Вибирати перевірений центр. І тут найкраще спиратися на, так нелюбиме рекламщиками, сарафанне радіо, а не на пафосні сервісні центри. Нехай він тричі брендовий і гарантійний, а людський фактор завжди може зіграти злий жарт. Якщо там працює злодюга комп’ютерних деталей, то це буде той ще геморой це довести. У той же час шукати підвальні майстерні теж не варто. Запитайте краще у друзів і знайомих, де чинили вони, чи задоволені, як працює техніка після ремонту і так далі.
  2. Особливо підозрілим можна і серійні номери комплектуючих переписати на вашому ноуті (комп’ютері). Письмово оформіть здачу техніки з зазначеними серійними номерами, поставте вхідний номер. При отриманні, повірте, вам віддадуть суто ваше і при цьому ідеально відремонтоване. Ну хто захоче зв’язуватися з вами.
  3. На додаток, можна і вимагати поламану деталь, яку ремонтували. Так ви зможете переконатись в тому, що ремонт реально був.

Але ж, мабуть не все так погано?

Звісно, буває неправим і клієнт. Чого тільки не придумають обивателі з кривими руками, щоб виправдати свою криворукість, і звалити її на підступи майстрів.

Людина, яка чисто теоретично хоч щось розуміє в техніці знає, що ламаються / виходять з ладу, одні і ті ж деталі. У кожного виду техніки є свої слабкі місця: у телефонів, у ноутбуків, у системних блоків, у моніторів.

А ще обивателі юзают техніку однаково необережно. І поломки всі теж приблизно однотипні.

  • Тому витягати з ваших гаджетів деталі, які НІ В КОГО зазвичай не ламаються, і складувати їх у себе, в надії, що раз на рік попадеться клієнт, саме з такою моделлю техніки, і саме з такою поломкою – ІДІОТИЗМ.
  • Витягати ці деталі, щоб їх продавати – ще більший ідіотизм, нікому вони не треба, ціна їм – копійка за нові, а за б/у – нуль копійок, це сміття.
  • Зберігати у себе кілотонни ПОГАНИХ деталей, з підступної думкою обміняти їх на хороші – потрійний ідіотизм, враховуючи, що модель гаджета знімають з виробництва вже через півроку-рік, після випуску.

Нікому не потрібні ваші “хороші деталі”. І ніхто не стане витрачати свій час на підміну. Клієнтів у сервісів – черга, кожен день. Тому що ніхто не читає інструкцій по експлуатації, і техніці безпеки.

Якщо коротко, то все. Удачі в ремонті, а краще нехай техніка не ламається ніколи і звертайтеся у сервіс «Містер Робот».