Останнім часом все частіше чую від знайомих що ремонтники в сервісних центрах підмінюють ваші працюючі деталі на більш старі і в підсумку комп’ютер (ноутбук) через якийсь час зовсім може накритися. Звертаєшся до них з однією проблемою – з часом отримуєш купу інших.
Чи насправді це так поговоримо із засновником сервісного центру Mr Robot, який займається ремонтом ПК і ноутбуків у Львові.
Чи дійсно сервісні центри можуть обманути клієнта?
Тут, як то кажуть, мало хто застрахований від такого: приніс нормальне, забрав якусь фігню. Способів перевірки (контролю виконання робіт) може бути кілька. Отже:
- Вибирати перевірений центр. І тут найкраще спиратися на, так нелюбиме рекламщиками, сарафанне радіо, а не на пафосні сервісні центри. Нехай він тричі брендовий і гарантійний, а людський фактор завжди може зіграти злий жарт. Якщо там працює злодюга комп’ютерних деталей, то це буде той ще геморой це довести. У той же час шукати підвальні майстерні теж не варто. Запитайте краще у друзів і знайомих, де чинили вони, чи задоволені, як працює техніка після ремонту і так далі.
- Особливо підозрілим можна і серійні номери комплектуючих переписати на вашому ноуті (комп’ютері). Письмово оформіть здачу техніки з зазначеними серійними номерами, поставте вхідний номер. При отриманні, повірте, вам віддадуть суто ваше і при цьому ідеально відремонтоване. Ну хто захоче зв’язуватися з вами.
- На додаток, можна і вимагати поламану деталь, яку ремонтували. Так ви зможете переконатись в тому, що ремонт реально був.
Але ж, мабуть не все так погано?
Звісно, буває неправим і клієнт. Чого тільки не придумають обивателі з кривими руками, щоб виправдати свою криворукість, і звалити її на підступи майстрів.
Людина, яка чисто теоретично хоч щось розуміє в техніці знає, що ламаються / виходять з ладу, одні і ті ж деталі. У кожного виду техніки є свої слабкі місця: у телефонів, у ноутбуків, у системних блоків, у моніторів.
А ще обивателі юзают техніку однаково необережно. І поломки всі теж приблизно однотипні.
- Тому витягати з ваших гаджетів деталі, які НІ В КОГО зазвичай не ламаються, і складувати їх у себе, в надії, що раз на рік попадеться клієнт, саме з такою моделлю техніки, і саме з такою поломкою – ІДІОТИЗМ.
- Витягати ці деталі, щоб їх продавати – ще більший ідіотизм, нікому вони не треба, ціна їм – копійка за нові, а за б/у – нуль копійок, це сміття.
- Зберігати у себе кілотонни ПОГАНИХ деталей, з підступної думкою обміняти їх на хороші – потрійний ідіотизм, враховуючи, що модель гаджета знімають з виробництва вже через півроку-рік, після випуску.
Нікому не потрібні ваші “хороші деталі”. І ніхто не стане витрачати свій час на підміну. Клієнтів у сервісів – черга, кожен день. Тому що ніхто не читає інструкцій по експлуатації, і техніці безпеки.
Якщо коротко, то все. Удачі в ремонті, а краще нехай техніка не ламається ніколи і звертайтеся у сервіс «Містер Робот».