Головна Цікаво Як почати співпрацю з компанією O & L

Як почати співпрацю з компанією O & L

Дропшиппінг дозволяє створити свій ефективний бізнес, при цьому немає необхідності виробляти товари, зберігати їх на власному складі, займатися відправкою посилок і логістикою

Такий метод торгівлі організовують посередники, які беруть на себе турботу по комунікації з покупцем. Дропшиппінг постачальник O & L пропонує посередникам займатися продажами сантехніки і комплектуючих. Інформація про продукцію в каталозі на офіційній сторінці компанії olsanitary.com.

Стати продавцем продукції компанії O & L можуть юридичні та фізичні особи. Завдяки широким можливостям мережі Інтернет, просто відкрити свій магазин, продавати товари в соціальних мережах, розміщувати оголошення на безкоштовних майданчиках, створювати сторінки на популярних торгових майданчиках Rozetka, Prom, Hotline, Алло, F.UA, Е-каталог і ін.

Щоб почати співпрацю з O & L, необхідно пройти просту реєстрацію на офіційному сайті. Тоді відкриється доступ в особистий кабінет на сторінці компанії. Там можна дізнаватися інформацію про товар, залишки на складі, надходженнях, кількості продажів і ін. З кожним дропшіппером працює менеджер, який завжди приходить на допомогу в складних ситуаціях. Товар можна автоматично завантажити в свій магазин.

Асортимент, з яким можна працювати:

  • трубопроводи і з’єднання;
  • змішувачі;
  • кухонні мийки;
  • радіатори та комплектуючі;
  • водяні насоси;
  • сушки для рушників;
  • аксесуари для ванних кімнат і ін.

Відправка замовлень здійснюється п’ять днів на тиждень. Широкий асортимент (понад 4 тисяч позицій) дозволяє робити продажу кожен день. Немає необхідності перераховувати O & L авансові внески, викуповувати продукцію або зберігати її на складі.

Скільки можна заробляти на Дропшиппінг

Компанія пропонує можливість робити націнку на одиницю товару до 50%. На сайті представлений калькулятор, де відображається розмір щомісячного заробітку в залежності від кількості продажів. Наприклад, якщо щодня робити лише дві продажу, дохід складе понад 14 тисяч грн. в місяць. Оплата дропшіпперам відбувається раз на місяць.

На розмір доходу також залежить і ставлення посередника до роботи. Спочатку необхідно витратити час на розкрутку і впізнаваність магазину. Високий рівень обслуговування принесе позитивні відгуки клієнтів. Фахівці радять вдатися до послуги реклами, щоб підвищити впізнаваність майданчика.

З питань співпраці можна звертатися за контактними номерами телефонів або писати на електронну пошту.