Головна Цікаво Як правильно розпоряджатися доходами?

Як правильно розпоряджатися доходами?

Ви започаткували власну справу, але не знаєте, як правильно розпорядитися доходами? Це питання хвилює не тільки багатьох новачків, а й досвідчених підприємців. Для таких важливих питань є спеціальні консалтингові компанії, які допоможуть Вам почати бізнес, зареєструвати підприємство і правильно розпорядитися активами.

Одна з найстаріших компаній Східної Європи, яка перша вийшла на ринок часу є консалтингова компанія Nexus. Ця компанія пропонує послуги по правильному, фінансового планування та оптимізації доходів шляхом зниження податкових ставок.

Компанія Nexus пропонує свої послуги з початку створення Вашого підприємства. Фахівці компанії допоможуть наступними послугами:

  • швидко і правильно зареєструвати компанію;
  • організувати офісну роботу;
  • визначити пріоритетні галузі інвестування;
  • відкрити рахунок за кордоном;
  • знизити податки законним методом;
  • захистити активи Вашого підприємства;
  • знайти будь-яку необхідну інформацію;
  • виконати всю роботу конфіденційно.

Найчастіше компанії звертаються для покупки офшорних компаній. Офшори допомагають істотно заощадити на податках. При відкритті офшорної компанії в різних частинах світу можна користуватися своїми коштами на вигідних умовах. У багатьох офшорних компаніях відсоток податків дуже малий, тому набагато вигідніше користуватися засобами з таких рахунків. Ще однією перевагою офшорних компаній є те, що Ваші активи повністю захищені і конфіденційні. Відстежити куди Ви відправляєте кошти і купуєте майже неможливо.

При відкритті офшорних компаній на території респектабельних країн необхідно, щоб був відкритий реєстр директорів і акціонерів. Це такі країни як Кіпр, Швейцарія, Сінгапур, Гонконг. Тут діє пільгова система оподаткування.

Якщо ж Ви хочете розвивати бізнес на міжнародному рівні, краще відкрити офшорну компанію на території Канади або Великобританії. Це дозволить Вам розширити Ваші можливості і скористатися тими фінансовими інструментами, які не доступні в Україні.

Компанія Nexus допоможе Вам зареєструвати компанію в будь-якій точці світу. Фахівці компанії допоможуть вибрати необхідну країну відповідно до Ваших потреб. Весь період співпраці буде конфіденційним і анонімним. Компанія Nexus гарантує надійність багаторічною роботою і величезним багажем досвіду.

З будь-яких питань можна зв’язатися з менеджером сайту і отримати безкоштовну консультацію з питань, які Вас цікавлять.