Головна Цікаво Як примножити капітал за допомогою компанії Freedom Finance

Як примножити капітал за допомогою компанії Freedom Finance

Щоб бути багатою і успішною людиною, недостатньо лише накопичити капітал, важливо його примножити, одержуючи пасивний дохід. Великої популярності серед бізнесменів користується торгівля на фондовій біржі. Але фізична особа не може проводити такі операції самостійно, для цього потрібні послуги брокера. Компанія Freedom Finance надає допомогу всім охочим спробувати себе у трейдингу та інвестуванні.

Особливості роботи компанії Freedom Finance

Компанія Фрідом Фінанс розпочала роботу понад 23 роки тому. Сьогодні вона веде діяльність у багатьох країнах світу: в Україні, Росії, США, Німеччині, Кіпрі та ін. Вона входить до складу американського холдингу Freedom Holding Corp. Клієнти довіряють “Freedom Finance Україна”. Відгуки про організацію позитивні, оскільки вона дбає про свою репутацію. Компанія дозволяє клієнтам збільшувати свій дохід, беручи участь у міжнародних та національних торгах.

Трейдери компанії підтримують клієнтів, які бажають купити/продати акції або інші цінні папери. Список бірж поповнений такими відомими організаціями як Українська біржа, LONDON Stock Exchange, Перспектива, NASDAQ, ПФТС, AIX, NYSE та ін. Фрідом Фінанс стала першою компанією в країні, яка зуміла забезпечити клієнтам такий широкий вибір бірж для торгів. Операції проводять у звичайному режимі та онлайн, що зручно для клієнтів, які знаходяться за межами країни.

Компанія постійно публікує актуальну інформацію про інвестиції та аналітики. Вона займається випуском журналу «Фінансист», який став досить популярним у фінансових колах. Брокер проводить навчання та семінари для всіх бажаючих досягти успіху в трейдингу.

Переваги та відгуки про компанію Фрідом Фінанс

Клієнти, які користуються послугами Freedom Finance, змогли переконатися у перевагі співпраці з компанією:

  • Активи вкладників захищаються державному рівні.
  • Кошти клієнтів перебувають під охороною.
  • Гарантія конфіденційності та захисту персональних даних.
  • Проста процедура відкриття рахунку.
  • Відсутність прихованих комісій, прозорість угод та своєчасні звіти про виконані операції.
  • Постійна підтримка професійних аналітиків.
  • Доступ до мобільного додатку для здійснення та контролю операцій.

Про компанію багато відгуків у мережі, і більшість із них позитивні. Це можна пояснити тим, що компанія зарекомендувала себе як надійного брокера, який допомагає укладати успішні угоди.