Головна Цікаво Як створити ефективну стратегію брендингу з використанням сувенірної продукції

Як створити ефективну стратегію брендингу з використанням сувенірної продукції

Питання впізнаваності бренду сьогодні більше ніж на часі. Особливу увагу пошуку рішень мають приділяти компанії, товар яких має невелику кількість переваг чи відмінностей від аналогічних товарів. Не дати загубитися серед собі подібних допоможе пошук і реалізація особливого підходу до просування виробів або послуг, що дозволить набирати позиції, не втрачаючи прибуток. Одним з варіантів може стати сувенірна продукція, яка зможе привернути увагу покупців.

Просування бренду: чи легко знайти «золоту середину»

Розробку концепції просування бренду варто довіряти спеціалістам. Задля того, щоб знати, кому саме можна передати свій бренд для розкрутки, варто розуміти, задля чого і користуючись якими інструментами взагалі можливо оперувати.

Вибрати найкращих виконавців, які з найменшими зусиллями зможуть вивести компанію в лідери, можливо за умови вміння замовником самостійно оцінити:

  • цілі брендингу;
  • можливу ефективність проєкту до початку його втілення в життя.

Велике значення для отримання позитивного результату має правильний підхід до вибору інструментів та засобів. Зайві витрати у цьому питанні ні до чого, і саме тому для реклами найчастіше використовують вироби, що своїм зовнішнім видом здатні привернути увагу потенційних замовників і при цьому можуть точно передати інформацію щодо бренду якнайширшій аудиторії. Найвигіднішим варіантом є сувенірна продукція (статуетки, значки ексклюзивного дизайну тощо), який збігається з персональною символікою бренду.

Основні етапи створення сильного бренду

Співробітники компаній, що спеціалізуються на розробці брендингу для торгових компаній або підприємств, що спеціалізуються на наданні певних послуг населенню чи іншим компаніям, зазвичай використовують шаблон, який описує послідовність дій.

Найчастіше процес просування бренду розпочинають з визначення набору цінностей, що є найбільш важливими для замовника. Після того, як будуть встановлені найважливіші якості товару з урахуванням потреб майбутніх споживачів, втілюється другий, не менш важливий етап брендингу. Він передбачає візуалізацію бренду, яка нерозривно пов’язується з можливістю позитивного сприймання торгової марки, яка рекламується.

Вкрай важливо правильно підібрати дизайн рекламної продукції. Візуальне сприйняття продукту, що має створити найкращі асоціації у покупця, є вельми складним процесом. Дизайнери мають врахувати загальну концепцію компанії та найбільш повно розробити принципи роботи з покупцями.

Ще одним етапом є пошук та оцінка цільової аудиторії, задля якої компанія буде вести свою діяльність. Для успішної реалізації цього рівня та отримання бажаного результату варто врахувати потреби певної категорії покупців та максимально близько до них адаптувати продукцію чи послуги. Четвертим етапом брендингу можна назвати проведення маркетингових досліджень, що охоплюють класичні розрахунки стосовно виявлення місця компанії на ринку, становища конкурентів та основних характеристик ринку. Орієнтуючись на дані, що співробітники компанії, яка надає послуги з просування бренду, на всіх попередніх етапах, можна без особливих складнощів створити певну стратегію з високої ефективністю. І саме ця стратегія буде передуватиме виготовленню рекламної продукції у будь-якому її вигляді.

Торговий знак чи логотип бренду найчастіше використовують на поліграфічній рекламі, при цьому забуваючи, що просування торгової марки можна проводити за допомогою атрибутики, яка допоможе запам’ятати виробника. Виготовити статуетки чи значки з елементами реклами бренду в Україні може компанія «Герольдмайстер». Фахівці готові не тільки швидко провести оцінку ринку та потреб замовника, а й розробити макет сувенірної продукції та створити вироби преміумкласу чи виготовити серійну партію.

Обладнання, що використовується компанією дозволяє виготовляти вироби зі скла, природних каменів, деревини та металу, а також комбінувати вищеперераховані матеріали задля отримання ексклюзивних сувенірів. З повним переліком виробів, що має змогу виготовити компанія «Герольдмайстер», а також доступними для замовлення сувенірами, що дозволять швидко просунути компанію серед інших, можна ознайомитись на сайті.