Головна Цікаво Як відкрити будівельну компанію: процедурні особливості

Як відкрити будівельну компанію: процедурні особливості

Після недавнього зупиненого стану у сфері будівництва в останнє час з’яви вилася явна цікавість інвесторів до участі у виведенні різних будівельних об’єктів. Така популярність зробила в наші дні будівельний бізнес дуже популярним і породив хвилю нових підприємців, охочих займатися будівельною справою. Правда, мало хто з них чітко представляє послідовність дій при відкритті з нуля будівельної компанії, з чого слід починати і куди звертатися.

Реєстрація підприємства будь-якої форми власності, в особливостях види діяльності якої має безпосереднє відношення до будівництва, дуже важке і нелегке справа, з яким досить проблематично справитися без спеціальної підготовки. Компанія «РегСервис» на ринку юридичних послуг України давно і міцно займає провідну позицію саме в сфері реєстрації нових підприємств. Ознайомитися можна за адресою: http://regserv.biz/vidkriti-budivelnu-firmu-v-ukraiini

Наші професійні консультації захистять клієнтів від необґрунтованих дій і швидких рішень. Найкращі спеціалісти фірми завжди готові прийти на допомогу і виконати всю складну частину роботи з найкращими результатами. Вони досконально знають, як відкрити будівельну компанію і що для цього слід зробити.

Почати потрібно з реєстрації юридичної особи, а оскільки майбутня фірма передбачає займатися будівельною діяльністю, її власнику необхідно піклуватися про отримання відповідної ліцензії. Для цього необхідно подати заявку в Державну архітектурно-будівельну інспекцію з проханням видати потрібний документ. В заяві потрібно указати:

  • юридичне найменування компанії;
  • присвоєний їй код ЕДРПОУ;
  • юридичний та фактична адреса;
  • реквізити банку;
  • контактні телефони;
  • інформація про наявність філіалів, де буде проходити будівельна діяльність.

До заяви докласти наступні документи:

  • завірена нотаріально виписка з ЄДРПОУ основної компанії та філіалів;
  • розгорнута інформація про професійний та кваліфікаційний рівень персоналу компанії;
  • вірогідні відомості про виробничо-технічну базу та застосовується у виробництві технологій, інформаційно-правового забезпечення та нормативно-технічного рівня, що застосовується системою контролю за якісним виконанням робіт;
  • детальна інформація про виготовлені раніше фірмою будівельно-монтажних робіт в рамках ліцензійних умов.

Після десятиденного розгляду поданих документів ліцензійної комісії в семиденний термін приймається рішення про видачу ліцензії з безперечним додаванням переліку дозволених робіт, про що повідомляє заявник письмово. Вперше ліцензія видається на три роки, після чого може бути продовжено до п’яти років.