Головна Цікаво Як встановити накладний точковий світильник

Як встановити накладний точковий світильник

95

Для створення достатнього рівня освітленості в кімнаті класичної люстри в центрі стелі може бути недостатньо. В такому випадку встановлюються додаткові джерела світла – накладні точкові світильники, представлені на сайті https://supersvet.com.ua. Вони з легкістю вирішують проблему в нестачі освітлення. При цьому компактні прилади мають величезним спектром переваг, які виділяють світильники на тлі інших пристроїв.

Монтування світильників

Вдало підібране покриття стелі не завжди дає можливість встановити освітлювальні прилади саме там, де вони необхідні. Це може бути пов’язано з відсутністю вільного місця або невдалим розміщенням проводки. Накладні прилади для освітлення є відмінним способом одним махом позбутися можливих недоліків і встановити світильник саме там, де він найбільше потрібен.

Для установки приладу досить підключити його до мережі живлення і використовувати монтажну пластину для закріплення на поверхні стелі. Така схема не викликає труднощів навіть у початківців електриків. Закріплені освітлювачі не займають велику кількість простору завдяки тому, що корпус щільно прилягає до поверхні стелі або стіни. Це дозволяє закріплювати накладні освітлювачі навіть на меблях у вигляді елемента підсвічування декоративної конструкції.

Точкові світильники в інтер’єрі

Основна поверхню, призначена для кріплення світильників – стеля. Ви можете встановити прилади на:

  • підвісних;
  • натяжних;
  • бетонних стелях.

Для цього не потрібно багато інструментів, досить мати під рукою перфоратор, шуруповерт і викрутку. Закріпити доведеться тільки монтажну пластину, на яку без праці встановлюється накладної світильник.

Зовнішній вигляд приладів прекрасно підходить для будь-якого інтер’єру завдяки різноманітним дизайнерським рішенням. Окремі моделі використовуються як самостійний елемент в декоруванні приміщення. Також пристрої можна застосовувати для зонування частин кімнати. Вони дозволяють розділити приміщення не тільки спрямованим світловим потоком, але і своєю конструкцією. Ви можете вибрати освітлювачі з галогенової або стандартної лампочкою.

Додаткове властивість накладних точкових світильників – можливість створення оптичних ефектів. За допомогою освітлювачів такого типу можна візуально змінити розміри кімнати або виділити певну зону.