Головна Цікаво Як вибрати гру онлайн

Як вибрати гру онлайн

Отримати абсолютно легальні розваги у сфері грального бізнесу можна завдяки онлайн-клубу Золотий Кубок. Сайт має ліцензію від Міністерства фінансів України, яка дозволяє здійснювати діяльність. Загальний рейтинг сервісу становить 9,6 балів, що свідчить про високу оцінку від його користувачів. Гравці мають можливість спробувати свої сили на популярних слотах, отримати значні бонуси за реєстрацію на сайті.

Особливості сайту Золотий Кубок

Стиль оформлення ігрового порталу мало чим відрізняється від інших онлайн-гра, проте має свої особливості: оформлення в синьо-жовтих тонах, основні розділи розташовуються у верхній частині, дизайн приємний, поєднання кольорів вдале. Є можливість вибрати російську або українську мову. На всю ширину сторінки розташовується слайдер, де знаходяться пропозиції, інформацію про бонуси, кращі турніри та ін.

Швидка робота сайту допомагає швидко змінювати вкладки, відкривати автомати без очікування, ознайомлюватися з інформацією про ігри. Щоб мати змогу грати, потрібно пройти реєстрацію, натиснувши на відповідну кнопку. Потрібно вказати електронну пошту, придумати пароль, прийняти умови користування (попередньо ознайомившись з ними) та підтвердити реєстрацію. Останній пунктом для можливості розважатися на сайті, залишається поповнення рахунку.

Як грати в онлайн-ігри на сайті Золотий Кубок

Ставки можна робити у гривнях та рублях. Інших валют сервіс не приймає. Для початку гри потрібно створити свій акаунт на порталі. Для поповнення рахунку можна скористатися:

  • Зняттям суми з карт платіжних систем Visa/MasterCard;
  • Списанням коштів з Приват24;
  • Використати Liqpay, advcash;
  • Списати гроші з Global Money;
  • Застосувати мобільну комерцію.

Щоб не виникало проблем з доступом, геймери з досвідом використовують VPN-сервіси, дзеркала (сайти-клони) або плагіни.

Золотий Кубок дозволяє грати на автоматах без попередньої реєстрації та безоплатно. Найпопулярніші слоти від таких брендів: Novomatic, Microgaming, Unicum Igrosoft, Mega Jack. Найзатребуваніші автомати серед геймерів: Crazy Monkey, Gonzo’s Quest, Book of Ra. Гравці можуть не лише отримати задоволення від гри, а й заробити чималий виграш з можливістю збільшити прибуток у декілька разів.

Основна відмінність та перевага сайту в тому, що гра на автоматах тотожна купівлі звичайного лотерейного квитка, а, отже, виграти джек-пот просто, не виходячи з дому. Щоб вивести кошти без комісії, потрібно мати всі відіграні бонуси та прокрутити депозит мінімум три рази.