Головна Цікаво Як вибрати котел для промисловості

Як вибрати котел для промисловості

Вибрати котел для промисловості набагато важче, ніж звичайний, адже він повинен обслуговувати тисячі квадратних метрів, працювати безперебійно і в той же час бути економним. Для правильного вибору потрібно розуміти, які бувають види котлів і в яких випадках їх слід встановлювати.

В основному твердопаливні котли поділяють в залежності від типу палива:

  • На вугілля;
  • На дрова, на торфі;
  • На палети.

Найбільш економним вважається варіант котла, що працює на вугіллі. Він досить ефективний для промисловості.

Котли в яких використовуються дрова або торф будуть добре тримати тепло тривалий період часу. При цьому слід вибирати дрова твердих порід дерева. Вони будуть довше горіти і економніше використовуватись.

Ще одним варіантом є використання паливних палет. Ці палети виготовляють з різного виду деревини і стружки, які пресують і спалюють в котлах. Це зручно для використання, адже процес закидання палива дуже чистий, без будь-яких тирси і стружки.

Також потрібно розуміти, що котли бувають різні в залежності від типу завантаження палива. Це може бути ручний або автоматизований варіант. Ручний тип завантаження набагато дешевше, однак купивши котел з автоматичним Вам не потрібно буде завжди підкидати паливо. Котел з автоматичною завантаженням потрібно наповнювати тільки один раз в великий період часу. А він уже самостійно розподілить паливо і буде використовувати його, поки запас не закінчиться.

За типом теплоносія котли можуть працювати на основі тепло нагрівача або на основі пари. Якщо промислове підприємство значних обсягів, рекомендують встановлювати котел на основі парової установки.

Крім цього бувають ще газові та електричні котли, однак вони будуть споживають багато енергії і будуть дорого витратними в процесі виробництва.

Найчастіше на великих промислових підприємствах встановлюють потужний котел на 300кВт. Це може бути твердопаливний котел або електричний. Електричний котел досить витратний, проте найбезпечніший для довкілля. Такий котел викидає отруйні гази в повітря, а має повністю закритий цикл.

Однак багато підприємців вибирають котли на 300кВт твердопаливного типу. Такі котли дають до 90% ККД і працюють на доступному паливі.

Для офісних приміщень краще вибрати котел на паливні палети на 300кВт. Процес можна повністю автоматизувати.

Інтернет-магазин «ТЕПЛОТЕХ» доставить Вам будь-який котел в будь-яку точку України. Консультанти допоможуть Вам підібрати кращий варіант для Вашого виробництва і запропонують демократичну ціну.