Головна Цікаво Як вибрати матрац

Як вибрати матрац

Експерти прийшли до висновку, що хороший сон ― один із найкращих та найдоступніших способів зберегти і поліпшити своє здоров’я. Під час сну людина повинна займати вертикальне положення, а її хребет має залишатися рівним. Забезпечити правильну позицію тіла під час відпочинку повинен матрац. Щоб придбати найкращі матраци львів, варто завітати у Торговий центр Марк. Досвідчені консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір і придбати якісний товар.

Види матраців

Практично всі матраци можна розділити на кілька типів ― поролонові, пружинні, гібридні, латексні, надувні та інші. Найпопулярнішими багато років поспіль залишалися пружинні моделі. Проте в останні роки значним попитом користуються інші види матраців:

Пінні

Такі матраци повністю заповнені спеціальною піноподібною речовиною. Вони, як правило, добре повторюють контури тіла, таким чином зменшуючи тиск на хребет і дозволяючи м’язам розслабитися. Серед піноматеріалів, які використовуються для таких виробів, піна з ефектом пам’яті є найбільш відомою.

Пружинні

В основі таких моделей знаходяться спіралеподібні системи. Хоча спіральні пружини забезпечують певну підтримку для хребта, однак цього недостатньо для повноцінного відпочинку опорно-рухової системи людини. Такі моделі зазвичай дешевші за інші.

Гібридні

Такі вироби складаються із двох елементів: опорного пружинного та зовнішнього пінного. Зовнішні шари, призначені для забезпечення комфорту під час сну, можуть включати піну або латекс. Таке комплексне рішення забезпечує хорошу підтримку тіла людини і особливо підходять тим, хто любить спати на боку.

Латексні

Це випадок, коли всі шари матрацу зроблені з латексу. Такі моделі добре повторюють контури тіла та забезпечують відмінну підтримку хребта. До їх переваг відноситься довговічність, стійкість, екологічність та гіпоалергенність.

Надувні

Надувні моделі мають всередині повітряну камеру, яка забезпечує надійну підтримку хребта. До комплекту найновіших моделей входять насоси, якими можна керувати за допомогою пульта або смартфона. Таким чином, людина може регулювати кількість повітря в матраці відповідно до своїх відчуттів. Двоспальні надувні матраци всередині розділені перегородкою, що дозволяє двом людям регулювати рівень жорсткості відповідно до своїх відчуттів.

Водяні

Наприкінці минулого століття такі моделі були надзвичайно популярними. Рідина всередині матраца “заколисувала” людину, яка спала. Однак, такі вироби не здатні забезпечити правильне положення під час сну і провокують викривлення хребта, особливо у дітей. Водяні моделі також не практичні, адже їх цілісність можна легко пошкодити.

Ознайомившись із основними типами матраців, Ви можете обрати собі модель відповідно до Вашої позиції для сну, форми тіла, жорсткості та бюджету. Підібрати потрібний матрац можна відвідавши Торговий Центр Марк. Вартість на вироби залишається достатньо високою, однак не рекомендуємо економити на них. Якісні моделі забезпечать Вам здоровий сон, а також прослужать багато років.