Головна Цікаво Як вибрати найкращий матрац для сну

Як вибрати найкращий матрац для сну

Вибір ортопедичного матраца для сну – неабияка задача, підходити до якої потрібно з усією серйозністю. Щоб не помилитися з покупкою, слід заздалегідь ознайомитися з важливою інформацією про дану категорію виробів. Фахівці одного з найбільших ортопедичних салонів раді поділитися з читачами корисними рекомендаціями по грамотному вибору матраца.

Почнемо з оптимальної висоти вироби. Експерти сходяться на думці, що якісний ортопедичний матрац, обраний в інтернет магазині за цим посиланням https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ повинен мати товщину в діапазоні від 16 до 22 см. Максимальна товщина вироби на стисненні не може перевищувати 14 см. Перед покупкою матраца не полінуйтеся перевірити дані показники вручну. Крім тесту на стиск обов’язково встановіть матрац вертикально, притуливши його до стінки. Якісний матрац завжди легко витримує власну вагу, практично не прогинаючись. Якщо природний прогин перевищує 20 см, така покупка користі здоров’ю не принесе.

Найважливішою перевіркою для будь-якого матраца є тест-драйв. Все дуже просто: розташуйтеся на виробі, приймайте улюблені пози для сну і об’єктивно оціните зручність матраца.

Не вірте на слово консультантам, поки не оціните виріб самостійно. Як правило, вони нахвалюють найдорожчі моделі, або продукцію, яку необхідно збути якомога швидше. Довгі розповіді про чудодійні лікувальні властивості тієї чи іншої моделі – вигадки. Давно відомо, що навіть самий технологічний матрац не робить лікувального дії.

На сторінках інтернет магазину matrasin.kiev.ua представлені як односторонні, так і двосторонні матраци. Останні виготовляються з двох шарів, кожен з яких володіє особливими фізико-хімічними та експлуатаційними властивостями. Як правило, двосторонні ліжку мають м’яку і жорстку боку, що робить їх максимально практичними і універсальними у використанні. Це найкраще рішення для ліжка в гостьовій кімнаті: користувач може самостійно відрегулювати ступінь жорсткості матраца, просто перевернувши його.

Вибирайте матраци, оснащені дерев’яними рейками і аератори. Дані вироби порадують відмінною повітропроникністю, завдяки чому будуть завжди залишатися свіжими. Регулярне провітрювання очищає матраци від продуктів природного потовиділення, пилу, вогкості.

Враховуйте ступінь жорсткості матраца. Дітям слід вибирати моделі помірної або високої ступенів жорсткості: саме такі матраци сприяють правильному формуванню хребетного стовпа. Людям похилого віку сон на таких матрацах протипоказаний – краще віддати перевагу моделям помягче.