Головна Цікаво Як вибрати охоронне агентство?

Як вибрати охоронне агентство?

Якщо будь-яка Охоронне агентство запропонувало Вам свої послуги, перш за все, слід згадати, що зростаюча конкуренція на цьому ринку диктує необхідність пошуку клієнтів.

Тому майте на увазі, що основні етапи спілкування з Охоронним агентством з приводу співпраці і моменти, на які необхідно звертати увагу, такі:

  1. Охоронне агентство повинно працювати на ринку даного виду послуг не менше 2 років, тільки тоді є певний досвід роботи, кадровий потенціал і матеріально-технічна база. Великм досвідом роботи володіє охоронне агетнство Anhur.expert, яке вже працює більше 10 років на ринку. Працівники охорони проходять дуже детальний відбір та постійні навчання.
  2. Попросіть показати ліцензію Охоронного агентства. Перевірте, чи не закінчився термін ліцензії – вона видається вперше на 5 років, потім продовжується на той самий строк.
  3. У ліцензії вказуються засновники. Якщо один із засновників є керівником Охоронного агентства, то це один з позитивних факторів діяльності агентства. Уточніть досвід роботи керівника в охоронну діяльність і його стаж роботи.

Запитайте, чи в змозі Охоронне агентство забезпечити Ваш об’єкт ліцензованими охоронцями, і, до речі, скільки ліцензованих охоронців в штаті Охоронного агентства. Якщо Ваш об’єкт не передбачає збройної охорони, Вам можуть заперечити, що неправильно вимагати ліцензованих охоронців при захисті об’єкта без зброї і спеціальних засобів.

Обговоріть з керівництвом Охоронного агентства розцінки на послуги. Вони залежать від складності об’єкта, кількості задіяних співробітників охорони, режиму роботи охоронців, використовуваних технічних і спеціальних засобів.

Якщо Вам пропонують послуги з меншим розцінками, спробуйте зрозуміти, що дозволяє Охранному агентству призначати таку ціну.

Швидше за все, Ви зіткнулися з “надмірною економією.” Запредельщікі зменшують витрати наступними способами: не вкладають кошти в розвиток, мало платять охоронцям (отже, охоронці малокваліфіковані, що не мають ліцензії на Приватну охоронну діяльність), не закуповують необхідного обладнання, оснащення, технічних і спеціальних засобів, що використовуються в охороні об’єктів.

За цими показниками цілком можна зробити висновки про здатність такого Охоронного агентства забезпечити захист Вашого об’єкту.

У таких охоронних агентствах велика плинність кадрів.
Запитайте, чи має Охоронне агентство радіостанціями, спеціальними технічними засобами.

Навіщо настільки необхідна радіостанція? Перш за все, щоб викликати підмогу в нештатної ситуації.

Поцікавтеся, чи має Охоронне агентство автомобілями. Автотранспорт – це не розкіш, а необхідність.

Дізнайтеся, чи має Охоронне агентство власний офіс і цілодобовий службовий або контактний телефон. Спробуйте самі в позаурочний час зателефонувати за цим номером – відповідає хтось?

Поцікавтеся, в якій формі будуть охороняти Ваш об’єкт співробітники Охоронного агентства – в спеціальній формі агентства, цивільному костюмі або камуфляжній одязі? Носіння камуфляжній форми силових структур приватним охоронцям –

ЗАБОРОНЕНО

Спробуйте поцікавитися, скільки у Охоронного агентства охоронюваних об’єктів. Серйозні Охоронні агентства не приховують цих даних.

Попросіть представника Охоронного агентства показати рекомендації (відгуки), дані Охоронному агентству клієнтами. Природно, чим їх більше, ніж серйозніше рекомендують компанії, відгуки про роботу Охоронного агентства, тим солідніше Ваш передбачуваний партнер.

Запитайте, в яких професійних асоціаціях, громадських організаціях складається Охоронне агентство. Даний факт свідчить про визнання досвіду і активності Охоронного агентства на ринку охоронних послуг. Участь у діяльності міжнародних союзів може стати оцінкою компанії до загальноприйнятих стандартів діяльності.