Головна Цікаво Як вибрати сейф для зберігання зброї

Як вибрати сейф для зберігання зброї

Людям, які бажають придбати або вже купили зброю, необхідно подбати про безпеку своїх близьких, виключити потрапляння пістолета в руки дітей. Зберігання вогнепальної зброї повинно бути надійним, оскільки важливо захистити його від розкрадання. У таких випадках варто обзавестися спеціальним сейфом. Інтернет-магазин Grifon пропонує широкий асортимент сейфів для різного типу зброї.

Не варто порівнювати сейф зі звичайним скринею. Щоб вибрати надійне сховище для гвинтівки або пістолета, необхідно звернути увагу на такі фактори:

  • Товщина стінок. У якісних конструкціях товщина стінок становить від 1,5 мм, дверцята від 2 мм.
  • Кріплення. Сейф може кріпитися до підлоги, стін, краще використовувати ці два типи кріплення одночасно.
  • Замки. Є кілька видів замків: механічні, електронні, комбіновані. Варто вибирати механізм, виготовлений в США або Європі.
  • Розмір. Висота повинна бути більше довжини зброї.
  • Відсік для патронів. Цей осередок закривається окремо.
  • Стійки. З їх допомогою можна фіксувати зброю всередині сейфа.

Не варто вибирати сейф тільки для однієї одиниці, краще купувати сховище з запасом на випадок збільшення арсеналу зброї.

Різновиди сейфів для зброї

Від специфіки сейфа залежить, наскільки корисним він буде для його власника. Існують такі типи сейфів:

  • Прості. Їх використовують швидше «для галочки», ніж для захисту, оскільки наявності сейфа для власників зброєю вимагається законом.
  • Стійкі конструкції. У виготовленні використовується багатошаровий метал підвищеної міцності.
  • Вогнестійкі сейфи. Менш стійкі до зломів, але можуть повністю захистити вміст від вогню.
  • Елітні. Мають підвищений захист і мають гарний зовнішній вигляд. Такі сейфи прикрашають, виготовляють за індивідуальним дизайном, використовують в якості прикраси інтер’єру.

Де купити сейф для зброї

На власника зброї лежить відповідальність за його збереження і безпеку близьких. Заощаджувати на покупці сейфа не варто, але і висока ціна не завжди є гарантією якості. Необхідно знайти відповідального продавця, який ручається за якість конструкції. Саме таким дистриб’ютором виступає інтернет-магазин Grifon. Гарантія на саму конструкцію становить 5 років і 1 рік на замки. Перед покупкою варто проконсультуватися з фахівцем. Це можна зробити в будь-якому з месенджерів, замовити зворотний дзвінок, зателефонувати за безкоштовним номером телефону. Можливий безготівковий розрахунок і оплата при доставці. Послуги перевезення надають транспортні компанії Нова Пошта, САТ, Delivery.