Головна Цікаво Як замінити внутрішню камеру колеса велосипеда?

Як замінити внутрішню камеру колеса велосипеда?

Велопрогулянки та активна їзда на велотранспорті корисні для фізичного здоров’я. Проте під час поїздки може трапитися несподіванка: пробитися камера вело колеса. Є швидке рішення — відремонтувати її, проте цей метод вважається тимчасовим і краще замінити камеру. Однак і в першому, й у другому випадку виникає потреба у бортуванні велокамер, що не кожен велосипедист вміє робити. В цій статті ви дізнаєтеся, як виконати заміну велосипедної камери правильно та швидко.

Як замінити камеру на велосипеді правильно: покрокова інструкція

Щоб замінити велокамеру, потрібно мати її в запасі. Також для здійснення операції знадобиться спеціальний інструмент — бортувальна лопатка. Без помпи для накачування камери вам також не обійтися. Отже, покрокова інструкція про те, як замінити камеру на велосипеді:

  1. Для початку перемкніть велосипед на найнижчу передачу, якщо у вас багатошвидкісна система. Далі слід зняти всі елементи, які можуть перешкоджати: деталі гальм залежно від їхнього виду. Тепер слід зняти колесо, послаблюючи затискач або викручуючи гвинти.
  2. Тепер слід послабити тиск в камері й почати розбортування. Знімати шини для велосипеда легше за допомогою двох лопаток. Одна фіксується під покришкою, друга просувається по колу. Таким чином шини дуже просто знімаються, але відкладати їх ще рано: треба уважно роздивитися, чи не пошкоджені вони. Також, якщо  під покришками може знаходитися якийсь гострий предмет — слід його видалити.
  3. Тепер огляньте камеру й відремонтуйте. У випадку потреби в заміні треба трохи підкачати нову камеру, щоб правильно вставляти її на місце. Спочатку помістіть клапан в спеціальний отвір обода, далі накрийте покришкою і починайте рівномірно розміщувати між обідом і шиною.
  4. Коли камера й шина стануть на місце, почніть зворотні дії: встановіть готове колесо на велосипед, регулюючи лінію осі, закріпіть його, поверніть на місця всі деталі гальм.

Накачайте камеру належним чином і протестуйте велосипед. Правильно встановлена камера добре зберігає свій ресурс.

Якщо ж під час заміни ви з’ясували пошкодження покришки, вам треба замінити її теж, для чого корисно заздалегідь купити шину до велосипеда. Щоб придбати камеру й покришку правильно, слід знати розміри велосипедних шин. Подивіться на інформацію, яка вказана на старих покришках, і замовляйте відповідні моделі.

Чимало велосипедистів запитують, як визначити діаметр колеса велосипеда. За логікою, розмір коліс залежить від розміру рами ровера й росту велосипедиста. В будь-якому випадку головне — належна якість всіх елементів: камери, шини, коліс.

Якісні велозапчастини ви можете придбати у надійного постачальника велозапчастин – WestVelo. Менеджери цього магазину допоможуть підібрати колеса, камери та шини для вашого велосипеда. На сайті westvelo.com.ua зручно вибрати й купити велокамеру з доставлення по Україні. Також до Вествело активно звертаються оптові замовники — власники велокрамниць.

Замінити камеру велосипедного колеса насправді нескладно, головне — дотримуватись послідовності й приділяти увагу стану шин під час заміни. Покрокова інструкція буде для всіх в пригоді.

Надійна та якісна велокамера оптом від спеціалізованого магазину Вестело

Вествело — інтернет-магазин велотоварів з багаторічною історією на велоринку України. Якщо вам потрібна велокамера оптом, впевнено звертайтеся до Вествело, адже тут великий асортимент, доступні ціни та зручні умови співпраці. Завдяки індивідуальному підходу менеджерів Вествело –  власникам велокрамниць буде комфортно купити все для велосипеда оптом. Роздрібні покупки робити в цьому маркеті також вигідно й просто.

Шукаєте надійні та доступні велотовари оптом? Переходьте за посиланням на сайт westvelo.com.ua та оформлюйте власний онлайн-кабінет, щоб вам завжди було зручно робити покупки у надійного постачальника.

Фахівці Вествело добре розуміють, як важливо користуватися якісними велосипедними камерами. Від надійності таких елементів залежить ефективне й безпечне функціонування велосипеда загалом. Замінити камеру нескладно, а уникати проколів можна, якщо велокамери й шини відмінної якості.