Головна Цікаво Як знайти бригаду для ремонту

Як знайти бригаду для ремонту

Практично кожен власник квартири рано чи пізно стикається з необхідністю її ремонту. Якщо питання стосується дрібних робіт, можна виконати їх своїми силами, якщо є навички та необхідні інструменти. В інших випадках доводиться шукати майстрів, які вважаються професіоналами в будівництві. Якщо вибір зроблено правильно, ремонт буде виконаний якісно і в межах встановлених термінів. Коли ж обраний випадковий виконавець, який не здатний реалізувати поставлені завдання, доведеться зіткнутися з додатковими фінансовими витратами, зіпсованими нервами і втраченим часом. Вибір справжнього професіонала – половина успіху в складній справі, званому ремонт квартир.

Кого вибрати – приватника або компанію?

У кожного з цих варіантів є свої плюси і мінуси. Тому варто визначитися спочатку, послуги яких фахівців для вас краще за рахунок їх переваг.

При виборі приватного майстра можна істотно заощадити на ремонтних роботах. У цьому випадку підрядник не несе витрат на утримання штату співробітників, оплату оренди офісних приміщень та ін. Накладні витрати у приватників незначні, що є одним з основних їх переваг.

Серед недоліків цього варіанту варто виділити непрозорість. Важливо спочатку дізнатися:

  • які роботи залучений до ремонту людина виконував раннє;
  • чи має він навички монтажу сантехніки або електрики (якщо саме ці роботи потрібно зробити);
  • яка вартість його послуг;
  • чи має майстер в своєму розпорядженні необхідний інструмент, без якого якісно виконати замовлення практично неможливо;
  • які гарантії надає виконавець, чи готовий він виправити недоліки і дефекти, які
  • будуть виявлені через місяць або два.

Ремонтно-будівельна компанія

Будівельні організації можуть надавати послуги більш якісно в порівнянні з приватними майстрами. Але не рідко такі компанії набирають в свій штат нових співробітників, які «на ходу» вчаться нової професії, і не завжди можуть реалізувати поставлені завдання на гідному рівні.

Але основна перевага таких організацій – наявність у складі бригад вузькопрофільних фахівців. Складно знайти фахівця, однаково якісно виконує поклейку шпалер і монтаж сантехніки. У будівельних компаніях є сантехніки, електрики, теслі, маляри, інші фахівці. Великі організації мають в своєму штаті дизайнерів, розробників проектів, здатних створювати детальні проекти, розробляти ескізи на комп’ютері або в паперовому варіанті. Але вартість послуг таких виконавців висока. Тому такий варіант для багатьох власників квартир не прийнятний.