Головна Цікаво Як знайти персонал під час кризи?

Як знайти персонал під час кризи?

Криза – не найгірше час для пошуку цінних фахівців. Ринок шукачів зростає буквально з кожним днем. Але так чи просто знайти саме ту людину, яка потрібна вашій компанії? Процес підбору кадрів потребує чимало часу, сил і професійних навичок. Для вирішення цих завдань і існують рекрутингові агентства, такі як VIP HR : https://viphr.com.ua/ , які нададуть допомогу оперативно та на високому рівні, зберігаючи перед вами усі зобов’язання та гарантії.

У чому складність пошуку співробітників?

Деякі фахівці потрапили під хвилю скорочень. І сталося це не з їхньої вини, а тому, що деякі керівники просто не можуть забезпечити персонал повною зарплатою в кризовий період.

Однак є компанії та підприємства, які змогли мобілізуватися, почали перебудовуватися або зовсім переходити на віддалений формат роботи. Такий підхід допомагає не тільки зберегти підприємства на плаву, а й вийти на новий рівень роботи, освоїти сучасні технології. Але, якщо в таких компаніях відкривається вакансія, то не завжди у керівництва є час і навички, щоб вибрати і найняти відповідні кадри. Наймати штатного рекрутера – не доцільно. Оптимальним варіантом буде звернення до рекрутингової агенції Віп Ейчар , яке з легкістю впорається із завданням.

До слова, не тільки компаніям, що працюють віддалено, потрібні нові співробітники під час кризи. Є підрозділи, наприклад, продуктові, фармацевтика, деякі види послуг, які продовжують працювати в посиленому режимі. Як в такому випадку шукати персонал? VIP HR знає відповідь.

Рекрутингові агентства: в чому переваги?

Звертаючись в професійне рекрутингове агентство Віп Ейчар , ви отримуєте реальну допомогу.

  1. Кваліфікованих претендентів. Вам не доведеться відбирати резюме, проводити кілька етапів співбесіди і виділяти кращих, це зроблять за вас рекрутери.
  2. Гарантію хорошої роботи. Якщо на випробувальному терміні ви зрозумієте, що співробітник вам не підходить, то ми підберемо вам іншого.
  3. Супровід нових кадрів. Чи не кожен фахівець в повній мірі розкриває свої професійні якості в перші тижні. Трапляються і складності адаптації. Тому ми завжди тримаємо руку на пульсі і допомагаємо співробітникам зануритися в нове середовище, якщо в цьому є необхідність.
  4. Працюємо віддалено. Немає необхідності виїжджати до нас в офіс, щоб розпочати співпрацю з нами.

Звертайтеся в VIP HR ! І ваша компанія знайде цінних фахівців навіть в кризовий період.