Головна Цікаво Яка користь бананів

Яка користь бананів

Неймовірно, але всім необхідно знати той факт, що банани є ягодами. Відомо, що ростуть вони на високому чагарнику, у якого листя щільно прилягають один до одного. Як правило, їдять цей продукт просто знявши шкірку або у вигляді пюре. Також цей продукт славиться багатим хімічним складом, саме тому викликають до себе великий інтерес, з метою дізнатися, яку користь принесе вживання бананів.

калорійність бананів

Такий показник як калорійність та енергетична цінність безпосередньо залежать від стиглості плоду. Якщо ж банан зелений, то в ньому може міститися всього 88 ккал. А ось більш зрілі плоди більш калорійні, так як в них присутня в середньому 121 ккал. Любителям перестиглих бананів необхідно пам’ятати, що калорійність такого продукту вище і становить 178 ккал.

Як правило, банани не призначені для вживання їх в їжу діабетикам, але їх досить часто включають в меню при правильному харчуванні. Особливість плодів в тому, що, з’ївши один банан можна насититися, а також банани обволікають стінки шлунка, тим самим, виключаючи розвитку в цьому органі різних новоутворень.

користь бананів

Першим незаперечною перевагою цієї ягоди є багатий склад плодів, так як корисні мікроорганізми і різного роду корисні складові, які в них містяться, дозволяють уберегти організм від простудних захворювань.
По – друге, регулярний прийом в їжу бананів дозволяє накопичуватися в організмі вітаміну В, що тягне за собою оптимізацію роботи дихальних шляхів. Крім цього, можна відзначити, що банани мають властивість виводити холестерин та інші шкідливі речовини.

Вживаючи банани на постійній основі, можна помітити, що настрій людини стає набагато краще з – за великі вироблення гормону радості. Можна відзначити, що ця ягода сприятливо впливає на поліпшення пам’яті і емоційного стану людини.
Цікавий факт, на який можна звернути увагу. Тим людям, які кидають курити піде на користь поїдання бананів навіть в малій кількості. При бажанні знову піддатися шкідливому спокусі, досить вжити маленький шматочок ласощів, щоб відбити бажання.

Чи є шкода від бананів

Як би не були привабливі плоди бананів, перш ніж з’їсти хоча б шматочок потрібно порадитися з лікарем, так як у цієї ягоди є протипоказання. Наприклад, заборонено їх їсти діабетикам або людям з ожирінням або ішемією.

Цілком можливо, що велика кількість бананів може спричинити за собою алергію. Також є ризик нашкодити фігурі, так як це досить калорійний продукт.

З обережністю необхідно підходити до поїдання недозрілих бананів, так як саме зелений плід має властивість погано перетравлюватися і навіть може загнивати в травному тракті.