Головна Цікаво Яка швидкість інтернету потрібна для перегляду онлайн-відео?

Яка швидкість інтернету потрібна для перегляду онлайн-відео?

Потокові платформи пропонують компаніям все краще і краще якість. Зручність перегляду багато в чому залежить від домашньої зв’язку. Яка швидкість інтернету забезпечить комфортний перегляд фільмів? Який інтернет вибрати, щоб комфортно насолоджуватися мультимедіа, доступним в інтернеті?

Інтернет для перегляду відео

HD (720p або 1080p) контент вже став стандартним практично на всіх потокових платформах, деякі сервіси вводять відео в ще більш високому дозволі – 4K (Ultra HD). Багато провайдерів дають можливість підключити телебачення та інтернет https://www.it-tv.org/complex відразу, і гріх такою можливістю не скористатися.

Покращена якість зображення забезпечує незабутні враження, але в той же час вимагає більше даних для завантаження. Тому для комфортного перегляду відео вам необхідно підключення з підтримкою більш широкої смуги пропускання. Яка швидкість інтернету зробить зручним використання онлайн-платформ? Ось список офіційних вимог, що надаються найбільш популярними сайтами.

Netflix

Рекомендована швидкість інтернету для перегляду фільмів:

  • в SD якості – 3,0 Мб / с;
  • в HD-якості – 5,0 Мб / с;
  • як Ultra HD – 25 Мбіт / с.

HBO GO

Рекомендована швидкість інтернету – не нижче 5,0 Мб / с.

YouTube

Рекомендована швидкість інтернету для перегляду фільмів:

  • в SD якості (360p) – 0,7 Мб / с;
  • в SD якості (480p) – 1,1 Мб / с;
  • в HD якості (720p) – 2,5 Мбіт / с;
  • в HD якості (1080p) – 5 Мбіт / с;
  • в якості 4K – 20 Мб / с.

Як перевірити швидкість інтернету?

Цікаво, чи дає використовуваний вами провайдер достатню швидкість завантаження? Ви можете перевірити її в будь-який час за допомогою тесту. Натисніть кнопку START і через кілька десятків секунд ви отримаєте наступні результати: швидкість завантаження, швидкість відправки і вкажіть необхідний час затримки (PING).

Пам’ятайте, що на швидкість інтернету впливають багато чинників: модель мережевої карти Ваш пристрій, спосіб підключення до мережі (Wi-Fi / Ethernet), конфігурація маршрутизатора, кількість пристроїв, підключених до домашньої мережі. При підключенні по Wi-Fi якість зв’язку може знизитися через перешкоди (стіни, меблі), які знаходяться між маршрутизатором і ноутбуком, а також інших прилеглих бездротових мереж (це проблема, яка особливо відчувається в блоках).

Швидкісний інтернет для перегляду фільмів

Якщо використовуваний вами тариф не підходить для перегляду фільмів і серіалів у високій якості, це ознака того, що пора його міняти. Завдяки високим швидкостям завантаження (до 300 Мбіт / с, 600 Мбіт / с або 1 Гбіт / с) ви можете насолоджуватися швидким і необмеженим доступом до мережі, навіть якщо у вас вдома кілька активних користувачів. Чи знаєте ви, що в рейтингу Netflix ми займаємо високі місця в категорії швидкості завантаження?

Важливим є те, що оптоволоконе з’єднання стійко до перешкод і забезпечує стабільне з’єднання з інтернетом – незалежно від погодних умов Ви можете насолоджуватися високою якістю обслуговування.

Однак, якщо у вашому районі немає стаціонарного телефону, ви можете вибрати пропозицію мобільного інтернету. LTE також може надати вам швидкості, оптимальні, наприклад, для перегляду онлайн-відео. Сучасні провайдери, яким важливо залишатися на плаву і розвивати бізнес, постійно модернізують базові станції і збільшують пропускну здатність мережі, щоб надати клієнтам більше комфорту при використанні мобільного інтернету.