Головна Цікаво Які медичні рукавички вибрати?

Які медичні рукавички вибрати?

Медичні рукавички виготовляються з різних матеріалів. Вони мають кілька форм. Для того, щоб вибрати відповідний продукт потрібно розуміти відмінності виробів з різних матеріалів. Крім того, вони класифікуються за своїм призначенням.

Після того, як Ви визначитеся з вибором, купити медичні рукавички можна буде як в інтернет-магазині, так і в будь-якій аптеці України. Популярним виробником одноразових рукавичок в Україні є фабрика Simi – на її сайті представлений весь асортимент для покупки оптом і в роздріб.

Форма медичних рукавичок

  • Анатомічні. Цей вид рукавичок найдорожчий, так як вони детально повторюють анатомічну форму кисті. У таких рукавичках хірург здатний кілька годин поспіль працювати. Такі вироби найкраще використовувати під час тривалих оперативних втручань;
  • Полуанатоміческіе. Рукавички одноразового використання більш поширені серед стоматологів, і хірургів, які виконують короткострокові операції. Вони діляться на праву і ліву. Однак не зовсім ідентично повторюють положення кистей;
    Плоскі. Рукавички не діляться на ліву і праву. Такі вироби використовують 90% медичного персоналу. До них відносяться терапевти, медичні сестри, офтальмологи і так далі. Крім того, даний вид виробів використовується і в фармацевтиці.

Матеріал виготовлення

  • Латексні рукавички. Проводять з каучуку, який може бути природним / синтетичним. Латекс також ділиться на натуральний і синтетичний. Рукавички з синтетичного матеріалу еластичні, приємні. Але практично завжди викликають алергію. Тому вкрай рідко використовуються в медицині;
  • Нітрилові вироби. Підходять для лабораторних робіт, так як вони протистоять дії спирту, формальдегіду. Такі вироби найчастіше закуповуються в аптеках. Дані вироби застосовуються в стоматології, косметології. Вони не провокують появу алергії;
  • Вінілові рукавички. Мають високу проникність. Завдяки цьому мікроби і токсичні речовини проникають через них на шкіру. Такі вироби не можна використовувати в медичних установах.

На що звертати увагу при виборі одноразових рукавичок?

Одноразові медичні рукавички бувають гладкі і шорсткі. Характеристика гладких полягає в тому, що вони виготовлені з латексу. Вони еластичні, і бувають стерильними і нестерильними. До їх недоліків відноситься незручність при надяганні.

Шорсткі вироби застосовуються хірургами, так як не створюють відблиску. У них зручно тримати інструмент, він не вислизає.

Ще одна характеристика – опудренних. Рукавички не підійдуть для тривалого носіння, так як пудра може викликати алергічну реакцію. Опудренниє рукавички можна використовувати для огляду пацієнтів.

Перед тим, як купувати рукавички потрібно подивитися на валик, який розташовується на зап’ясті. Він не повинен закручуватися назовні, інакше це швидко призведе до інфікування. Якщо валик відсутній, то повинна бути манжета. Вона повинна щільно прилягати до зап’ястя. Якщо ні того, ні іншого немає, то такі рукавички є неякісними, а значить використовувати їх в медицині категорично заборонено.