Головна Цікаво Які послуги пропонує компанія RDcargo

Які послуги пропонує компанія RDcargo

Українські підприємці закуповують товар у Китаї та Туреччині, тому попит на логістичні послуги за останні роки зріс у декілька разів

Тісна співпраця з іноземними виробниками вимагає налагодження швидкої та безпечної доставки вантажів в Україну. Компанія RDcargo здійснює перевезення посилок з Туреччини та Китаю в Україну кількома способами: літаками, автотранспортом, морем та залізничним сполученням. Замовити доставку можна на офіційному сайті https://rdcargo.com.ua/uk/our-services/trucking-service/, заповнивши коротку заявку.

Компанія RDcargo пропонує декілька видів транспортування вантажів. Замовники можуть обрати найвигідніший спосіб залежно від їхнього бюджету та потреб. Найдешевший варіант перевезення — за допомогою автомобілів. У RDcargo є великий автопарк з різним видом транспорту, що може доставити важкий чи негабаритний вантаж. Логісти прокладуть маршрут таким чином, щоб доставка відбулася у найкоротші терміни. Автомобільні перевезення не залежать від часу доби чи дня тижня, не пристосовується до погодних умов, на відміну від авіасполучення. Тому такий вид послуг є найбільш затребуваним серед клієнтів, адже має такі плюси:

  • Розробка найкоротшого маршруту.
  • Низька вартість транспортування.
  • Перевезення вантажу будь-якої ваги та габаритів.
  • Послуга «збірна доставка» дозволяє ще більше зекономити на транспортуванні з Туреччини до України.

На відміну від Туреччини, автомобільні перевезення з Китаю нерентабельні. Тому RDcargo пропонує доставку з Піднебесної морем чи авіатранспортом. Транспортування вантажів літаками дозволяє отримати товар в найкоротші терміни. Такий спосіб виключає можливість пошкодження посилок.

Чому співпрацювати з RDcargo вигідно

Головна мета компанії RDcargo — висока якість послуг. Досвідчені спеціалісти супроводжуватимуть клієнтів до повного завершення угоди. Працівники відстежують вантаж на території Туреччини, займаються питаннями проходження митного контролю, оформлення страховки та ін. Також фахівці допомагають клієнтам шукати необхідний товар, за необхідності замінюють пакування, щоб вантаж не зазнав пошкоджень. Компанія повністю бере на себе вирішення усіх спірних питань з постачальниками, не залучаючи клієнта. Усі вантажі застраховані на випадок непередбачуваних ситуацій. RDcargo rdcargo.com.ua/uk працює за відповідними ліцензіями та сертифікатами. Між компанією та клієнтом підписується договір. Дізнатися деталі співпраці можна за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті.