Головна Цікаво Які шпалери краще для дитячої кімнати

Які шпалери краще для дитячої кімнати

фотошпалери для дитячої кімнати

Відповідаючи на питання, які шпалери краще для дитячої кімнати, почнемо з паперових. Вибір шпалер залежить ще і від віку дитини. Найкращими стіновими покриттями для дітей на сьогоднішній день вважаються паперові шпалери.

Це екологічний матеріал, що дозволяє стінам дихати, і не виділяє токсичних речовин навіть при загорянні. Паперові шпалери рекомендуються багатьма виробниками саме для дитячих кімнат.

Можливо, деякі батьки скептично ставляться до паперових настінних покриттів, мотивуючи не модність, дешевизною (як то кажуть, якісний товар не може бути дешевим) і намагаються обклеїти стіни дитячої більш сучасними шпалерами типу вінілових, флізелінових або інших.

Але серед величезного вибору дитячих паперових шпалер є різні за ціною і якістю. А вже художнього оформлення дитячих шпалер можна тільки подивуватися. Тут і герої диснеївських мультфільмів, і розвиваючі дитяче мислення, і навчальні і багато – багато інших різновидів. Вибір на будь-який смак і гаманець.

Але! При покупці шпалер завжди слід просити в продавця сертифікат якості, що підтверджує безпеку даного продукту

Маленька дитина нерідко виявляє свої творчі нахили, малюючи на стінах свої перші твори. Тому вибирати шпалери потрібно такі, щоб можна було прибрати сліди його творчості, або приготуватися до частої зміни всього покриття або його частин. Давайте ще розглянемо, які шпалери краще для дитячої кімнати.

Фотошпалери

Крім паперових шпалер при оформленні інтер’єру дитячої кімнати нерідко використовують фотошпалери. Цей матеріал цікавий тим, що може багато в чому допомогти розумовому розвитку дитини. В даний час виробники фотошпалер пропонують шпалери як абстрактні, так і тематичні. Такі шпалери вам запропонує інтернет-магазин walldeco.ua. На сторінці магазину https://walldeco.ua/fotooboi-art ви можете обрати фотошпалери як для дитячої, так і для інших кімнат вашого будинку. Консультанти магазину допоможуть вам у виборі та відправлять покупку по всій Україні. Для кожної дитини, в залежності від його характеру і індивідуальних інтересів, можна підібрати саме ті, які його цікавлять. Для малюків це можуть бути казкові персонажі та розвиваючі, для школярів зображення атласу світу або сюжетів з природи, фізики, літературні герої або улюблені спортсмени та інші. Фотошпалери можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням за ескізами юного художника.

Вони виготовляються на паперовій основі і легко змінюються, до того ж їх вартість невисока, що дозволяє без зайвих витрат періодично оновлювати інтер’єр дитячої кімнати.

Будь-які шпалери в дитячій кімнаті потрібно міняти хоча б раз на два роки. В іншому випадку вони вже не працюють на розвиток дитини, а навпаки, починають його гальмувати. До того ж папір має властивість накопичувати пил і запахи.