Головна Цікаво Якими мають бути штори в готелі?

Якими мають бути штори в готелі?

Роль готельних штор – не тільки в тому, щоб прикрити вікно, коли це потрібно. Це також його обрамлення, яке доповнює дизайн інтер’єру й створює певну атмосферу. Варто купити штори для готелю, адже з ними вікно має більш благородний вигляд. Також це практичний текстиль, завдяки якому можна регулювати рівень освітлення в номері, щоб створити відповідні умови для відпочинку.

Що варто врахувати ?

Для інтер’єрів готелів не рекомендуються штори в яскравих кольорах. Краще вибирати приглушені – такі як темно-синій, графітовий, бежевий, коричневий, зелений, сірий. Якщо дизайн інтер’єру вимагає використання легких тканин, варто подбати про те, щоб кольори були неяскравими. Зверніться до компанії Ваш Інтер’єр, щоб замовити штори для готелю. Вам запропонують широкий вибір якісний гарних виробів, які відмінно підійдуть для оформлення номерів.

Вибираючи тканину готельних штор, варто звернути увагу на оксамит. Цей матеріал справив справжній фурор серед декораторів інтер’єру й охоче використовується для пошиття штор та іншого корисного текстилю. Хорошим рішенням буде зшити штори, подушки, покривала з тієї ж тканини. Ви також можете замовити оббивку з того ж матеріалу. Інтер’єр, оброблений таким чином, додає готелю пишності.

Готельні штори завжди повинні затемнювати приміщення. Вони покликані забезпечити гостям комфортні умови для відпочинку. До того ж гості готелю сплять не тільки вночі, іноді хочуть відпочити і вдень. Тож затемнені штори ідеально відповідають їхнім потребам, вони майже повністю блокують приплив сонячного світла. Також щільний матеріал здатен приглушувати шум, що особливо важливо для готелів, розташованих у центрах міста.

Чи класичний білий – хороший варіант для готельних штор?

Інтер’єри готелів, навіть якщо вони мають стиль, пов’язаний з архітектурою певної епохи чи модою, все ще доволі нейтральні. Це пов’язано з необхідністю створити умови, в яких усі гості (незалежно від їхніх смаків і уподобань) почуватимуться добре. Тож готельні штори в сильних темних тонах рідко можна побачити в готельних номерах. Найчастіше це класичний білий. Компроміс можна знайти, якщо вибрати бежеві, кремові чи екрю вироби.

Яким стандартам повинні відповідати тканини для готельних штор?

Вони мають бути приємними та практичними – саме цього очікують гості готелю. Однак є аспекти, про які вони не знають. Наприклад, штори в хороших готелях повинні мати протипожежний сертифікат. Вони не тільки не горять, а й не передають вогонь. Це важливо для безпеки гостей, які зупиняються в готелі. Також варто зосередити увагу на тканинах, які навіть при інтенсивному використанні зберігають свої якості, не мнуться і добре прилягають до вікна чи підвіконня.

Варто шукати тканини, стійкі до плям і бруду. Хоча специфіка штор така, що вже через їхній здебільшого світлий колір їх легко забруднити (наприклад, дитячими руками). Вибираючи готельні штори, варто зупинитися на вогнезахисних тканинах, а також на тих, що не мнуться, не вимагають особливих заходів щодо освіження та не потребують спеціальних мийних засобів. Бажаємо підібрати якісні гарні штори, які легкі в догляді.