Головна Цікаво Який обігрівач краще вибрати для тераси і саду

Який обігрівач краще вибрати для тераси і саду

Який обігрівач краще вибрати для тераси і саду

Улюблені місця відпочинку на дачі – тераса та затишний куточок у саду. Тут приємно проводити час на свіжому повітрі будь-якої пори року. У холодні дні тепло гарантують газові обігрівачі на вулиці. Моделей та варіантів безліч, адже такий пристрій не лише дає тепло, а й прикрашає собою локацію відпочинку біля будинку, кафе, ресторану.

Простий варіант — підібрати вуличний газовий обігрівач Kratki онлайн за розміром, потужністю та типом установки. Що ще враховувати при виборі, розберемо далі в статті.

Як працює газовий обігрівач для дачі

Вуличний прилад для обігріву на газі складається з ємності для палива, яку ховають усередині корпуса або декорують, системи подачі газу, пальника та блоку управління. Матеріал, який використовують при виготовленні, — керамограніт, чавун або сталь, скло. Зовні прилад має вигляд постамента-підставки, на якій встановлено скляні панелі. Паливо – скраплений газ бутан або пропан у балоні.

Процес відзначається простотою:

  • паливо з балона подається через шланг;
  • далі газ загоряється в пальнику за допомогою спеціального пристрою – пʼєзоелемента;
  • вогонь нагріває метал, що випромінює тепло в простір навколо.

У деяких моделях конструкція утворює живе полумʼя, яке горить за жаростійким склом. Ще один варіант: тепло йде від нагрітого пальника з відбивачем, за допомогою якого гарячі потоки можна спрямовувати в потрібний бік.

6nm7hSxLGJUuZj_dtNZJ6ih1bIm4DHabQexKpxtC9zEIsQbalUquVQln5XP4H9KqMR2o6YBpAf1rOE0hiJ53noY0Xxv5yMmUL8t8Ct2Q5X6NBbrQgf0ImbhZ50V0N7HBxI59ublskVind-aD4Qst8wo

Який за потужністю обігрівач вибрати

Вирішуючи, який газовий обігрівач краще придбати, звертають увагу на потужність. Від показника залежить радіус, що здатний нагріти обігрівач. Для площі в 4-6 м² потрібний пристрій на 12 кВт. Чим більша потужність, тим більші витрати палива.

Регулятор, убудований в обігрівач, дає змогу плавно змінювати режим роботи залежно від температури. На деяких моделях є таймери, які автоматично контролюють пристрій.

На витрату палива та інтенсивність роботи впливає температура навколишнього середовища. Середній за обʼємом пристрій за температури +10 °C нагріває простір до +25 °C у радіусі 30 м². Потужність опалювального приладу визначає, який радіус можна обігріти з його допомогою.

Які бувають види газових обігрівачів

Газові обігрівачі відрізняються за формою та дизайном — кубічні, пірамідальні, конусоподібні, у формі гриба з відбивачем, та за стилем – сучасні, урбаністичні. У горизонтальних обігрівачах полумʼя горить по всій довжині корпуса, вертикальних – у висоту. Агрегати закритого типу можна використовувати в снігову чи дощову вітряну погоду, оскільки полумʼя горить усередині скляного корпуса.

Моделі вуличних обігрівачів на газі відрізняються за способом встановлення та компактністю: їх ставлять на підлогу, підвішують на стіну або на стелю. Деякі пристрої не тільки дають тепло, але й освітлюють місце відпочинку на веранді або в саду в темну пору року.

У заміських будинках та на дачах використовують інфрачервоні обігрівачі із системою газ-контролю. Їх виготовляють з металу та кераміки. Прилад освітлює простір і дає тепло, що відбивається від предметів довкола.

86BbIARVWOCKszkUwog_yAeuzZIbVzaRLVPTDhzNHzIPJZ-7uX03hk9LayfwbgiTDj9XFa5Gk9x2nC_lZxl7TriEqlyebII79NZC2ud6Cb6P4VlP22f_CFPVbT-Eysakn-U6-xV1AFFF5A9tbyk69MQ

Що треба знати про обслуговування та установку газового каміна для вулиці

При виборі та розміщенні газового каміна потрібно врахувати особливості обслуговування, а також зʼясувати, чи все підходить у плані безпеки.

  • Металевий корпус нагрівається до 60 °С, а значить об нього практично неможливо обпектися. Але елементарні правила ігнорувати не варто.
  • Прилад потрібно встановлювати на стійку поверхню, а довкола залишити вільний простір.
  • Заправляти балон можна самостійно на будь-якій автозаправній станції.
  • Підключення до електрики не потрібне, а в екстрених випадках прилад можна використовувати як основне джерело тепла.

Газовий обігрівач, який використовують з дотриманням усіх правил експлуатації, прослужить від 15 до 30 років.