Головна Цікаво Який одяг можна вважати нарядним?

Який одяг можна вважати нарядним?

Кожна жінка намагається одягатися не тільки стильно, але і нарядно. Звичайно, не завжди доречна святковий одяг, бувають заходи, на які краще одягнутися менш кидка, менш нарядно, просто, не химерно. Але ми жінки дуже любимо одягатися ошатно, вважаючи, що цим ми підкреслюємо і свою красу теж.

До того ж святковий одяг завжди різна, не можна сказати, що святковий одяг – це одяг на вихід або на вечірку. Ошатною може бути одяг і на роботу, і в театр, і на пляж. Зараз зима, але це не означає, що потрібно закутатися в джемпер, влізти в штани, натягнути шапку і пуховик. І взимку можна одягатися ошатно, носити сукні, навіть грецьке плаття можна одягати взимку, наприклад, на звану вечерю, в театр, в ресторан, особливо якщо ви відправляєтеся туди на машині, і на вулиці не заметіль. Футболка ховається під шубку, а на місці з’являється, і ви стаєте королевою вечора.

Святковий одяг повинна бути різна для кожного випадку:

– Святковий одяг для побачення. Побачення – любов, романтика, чуттєвість і ніжність, а значить і одяг повинен бути легким, повітряним, ніжною, немов розпускається квітка навесні. Навіть якщо на вулиці – 20, жінка повинна цвісти, немов травнева троянда. Тому вибирайте для таких випадків легкі сукні, не обов’язково відкриті і короткі, головне, щоб у них ви були ніжною, романтичною, зворушливою.

– Святковий одяг для вечірки. Якщо ви йдете на дружню вечірку, можете не боятися експериментів, вибирайте яскраві відтінки, помітні прикраси, трохи екстравагантності не зашкодить. Тільки не перестарайтеся і не зробіть з себе папуаські чудовисько. Можна додати образу навіть авангарду – легінси приголомшливих яскравих відтінків, міні-сукні з блискітками, можна навіть щось космічне. Образ доповнить ваш макіяж, яскрава помада і лак на нігтях, але все повинно бути поєднується. На таких вечірках можна додати навіть трішки вульгарності.

– Святкові блузи для виходу в світ. Якщо ви йдете на прем’єру, вас запросили, і будуть оточувати світські люди, потрібно теж виглядати ошатною, але тут ні про яку вульгарності не може бути й мови. Тут не обійтися без елегантності. Отже, якщо це театр, філармонія, прем’єра, звану вечерю з високопоставленими чинами, пам’ятайте, ваш образ повинен бути елегантний. Обов’язкова витончена взуття, сумка тільки клатч, ніяких інших варіантів по етикету не варто брати з собою. Класична зачіска, без вульгарних і пишних кучерів. Біжутерія повинна бути дорогою, або зовсім надіти справжні перли або золото.

Отже, пам’ятайте, що ваш образ багатогранний і мінливий, ви завжди можете бути в центрі уваги, потрібно тільки розділяти одяг для кожного окремого випадку. І тоді ви зможете бути ошатною та модною, і чоловіки навколо вас обов’язково оцінять це, адже вони люблять насолоджуватися, спостерігаючи красивих жінок.