Головна Цікаво За минулу добу рятувальники двічі надали доступ до помешкання мешканцям на Львівщині

За минулу добу рятувальники двічі надали доступ до помешкання мешканцям на Львівщині

Рятувальники Львівщини двічі проводили роботи, щодо надання доступу в помешкання, де за зачиненими дверима знаходились власники, які потребували медичної допомоги

Так, зокрема 11 липня о 10:38 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Трускавець на вул. Мазепи, Дрогобицького району на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку самостійно не може підвестись та відкрити двері квартири, власниця – жінка 1935 року народження. По прибуттю до місця виклику рятувальники за допомогою автодрабини надали доступ в квартиру через балкон працівникам поліції та швидкої, де знаходилась власниця, яка потребувала медичної допомоги.

12 липня о 00:16 до рятувальників поступило повідомлення про те, що в с. Почаєвичі Дрогобицького району в приватному житловому будинку, не може підвестись та відкрити двері власник, – чоловік 1959 року народження, який потребує медичної допомоги. Рятувальники за допомогою підручних засобів відчинили вікно будинку та надали доступ в помешкання працівникам швидкої, де знаходився чоловік.

Після огляду медиками чоловіка госпіталізували в Дрогобицьку центральну районну лікарню.