Головна Цікаво Заповнюваність Асторія Львів відобразила турпотоки України у 2021 році

Заповнюваність Асторія Львів відобразила турпотоки України у 2021 році

На початку пандемії турбізнес та готельєри зіткнулися з проблемами, у деяких готелях рівень заповнюваності досяг критичних 12%. Однак потік туристів не вичерпався, готель Асторія Львів – приклад перенаправлення турпотоків та доступності послуг.

Асторія Львів – приклад доступності

Коли закриваються варіанти авіасполучення з іншими країнами, скасовуються рейси, відпустка летить до дідька, загрожуючи евакуацією, а не відпочинком, варто задуматися.

Що заважає познайомитись ближче зі своєю країною, де пам’яток вистачить на половину африканських країн?

Нічого не заважає, тому турпотоки України у 2021 році змінилися до невпізнанності, і сьогодні всі бажаючі можуть:

  • Відвідати кілька локацій на Батьківщині, викупавшись у річках, а не морях;
  • За два тижні встигнути об’їхати місця, де давно хотілося побувати;
  • Набратися вражень від місцевого «овертуризму», коли старий дворик стає головною локацією в Інстаграм.

Дивно, але саме за цим в Україну прибували громадяни Молдови, Румунії, Угорщини, Чехії та Німеччини. Оцінка туристичного бізнесу показала, що вибір іноземці робили на користь готелів, де було гарантоване бронювання українськими платформами. Операторами, які краще за іноземні ресурси знають деталі готельного бізнесу в Україні.

За ніч у Lviv hotel можна не переплачувати

Розташований неподалік Astoria Hotel Lviv готель дав притулок чималій кількості постояльців, які шукали ночівлі. Якщо мандруєш, зупиняючись, заздалегідь не плануючи зупинок, є варіант не зіпсувати відпустку, намічаючи бронювання, за яке не доведеться переплачувати відмовою.

Імпортні ресурси вимагатимуть попередньої оплати за будь-який номер, повернення грошей не гарантоване. Українські сайти пропонують варіанти, які дозволяють:

  • Зарезервувати номер, відклавши оплату;
  • Забронювати номери в готелях за маршрутом, причому Lviv hotel виявиться вигіднішим місцем для ночівлі;
  • Знайти де зупинитися, якщо Львів знову заповнений іноземцями.

Іноземні ЗМІ інформують, що в Україні все погано, навіть внутрішній туризм ліквідований. Це неправда. Правда в тому, що українські агрегатори пропонують бронювання готелів та хостелів за вигідними цінами, у зручний час, але таких можливостей поки що українці не бачать.

У ТОП видачі завжди дорогі готелі, і майже ніколи готелі, в яких можна затишно розташуватися та відпочити, перш ніж продовжити знайомство із країною.

Незабаром відкриються всі кордони, і всі поїдуть на закордонні курорти. Але поки цього не сталося, може, забронюємо собі декілька готелів, вирушивши у подорож рідною країною?

Запевняємо, є маршрути набагато цікавіші за Туреччину, а формати «все включено» в готелях Львова і області вже не виняток, а буденна справа.