Головна Цікаво Заробіток на опитуваннях в Інтернеті і кращі сайти з опитуваннями за гроші

Заробіток на опитуваннях в Інтернеті і кращі сайти з опитуваннями за гроші

Сьогодні ми розглянемо такий спосіб заробітку в мережі без вкладень, як заробіток на опитуваннях – https://biznescat.com/internet/144-zarobitok-na-platnikh-opituvannyakh.html.

Сам по собі спосіб, звичайно, не особливо перспективний в плані збільшення доходів, але частенько опитування надсилають такі, які просто цікаво заповнити у вільний час, а винагорода – додатковий приємний бонус.

Ми вирішили розповісти вам про опитувальників, які платять, і дати рекомендації щодо заповнення анкет.

Як заробити на опитуваннях за гроші

Ви реєструєтеся на сайті, що проводить маркетингові дослідження, відразу заповнюєте там профіль своїми даними і анкету учасника, на підставі відповідей якої вам на електронну пошту будуть відправляти запрошення пройти опитування в Інтернеті за гроші.

Як правило, спочатку вам пропонують пройти міні-опитування (місце проживання, вік, стать і т.д.), щоб дізнатися чи входите ви в їх цільову аудиторію. Якщо все в порядку, то переходите до основної частини платного опитування.

Якщо ви не підійшли, то вас заохочують невеликою сумою (2 – 4 грн.), суми вказують в електронному листі – запрошенні, також там зазвичай вказують приблизний час проходження опитування. Так що, якщо вам не цікава тема або не влаштовує винагороду за опитування, то ніхто ж не змушує, дочекайтеся іншого.

Соц. опитування надсилають на найрізноманітніші теми: від вибору продуктів харчування до покупки автомобіля. За пройдений тест в Особистий кабінет нараховують винагороду, зазвичай воно коливається в районі 8-40 грн.

Давайте вже перейдемо до сайтів-опитувальників, які варті нашої уваги.

ТОП-3 сайтів з платними опитуваннями

1. Анкетка

В середньому 50 руб.(20 грн) за анкету. Виводити можна з 1 000 руб. (400 грн) на карту, мобільний телефон, гаманець Яндекс і WebMoney або в благодійні фонди.

Також в якості винагороди можна вибрати і золоті, накопичити їх і обміняти на призи. Перевага вибору золотих в тому, що цінність призів виходить вище, ніж якби ви вибирали гроші. В якості призів вас чекають: ноутбук, приставка Xbox, кофемашина, камера GoPro, навушники AirPods, планшет, годинник, смартфон і музична колонка.

2. Експертна думка

Мінімальна сума виведення – 500 руб. (200 грн), їх можна вивести на гаманець WM або на моб. телефон.

3. Моя Думка

Накопичуєте бонуси, які можна обміняти на різні призи або знижкові купони. Призи приходять поштою.

Призи найрізноманітніші – від біжутерії до MacBook, такі подарунки отримувати куди приємніше, ніж гроші. Так що наш відгук про опитувальнику найпозитивніший.

Висновок

Підводячи підсумок, опитування проходити цікаво, але чи можна отримувати гідний заробіток в інтернеті лише на цьому? Скільки можна заробити?

Заробіток зовсім невисокий, так що можна їх заповнювати у вільну хвилинку заради розваги. Думаємо, що місячного доходу вистачить лише на оплату Інтернету та мобільного телефону. Так що повноцінною роботою це заняття не назвеш, тому радимо вам почитати, ким можна влаштуватися на інтернет-посаду.

Нагадуємо, що будемо дуже вдячні, якщо в коментарях розкажіть про ваш досвід роботи з опитувальниками, особливо з тими, яких немає в списку, будемо додавати. Бажаємо вам стабільних заробітків!

Автор – редактор журналу BiznesCat.com – Сергій Косенков.