Головна Цікаво Засоби індивідуального захисту від Duomed

Засоби індивідуального захисту від Duomed

Інтернет-магазин Duomed пропонує широкий вибір товарів для клінік, гінекологічних кабінетів, стоматологій та особистого використання

У каталозі великий асортимент перев’язочних матеріалів, дезинфікуючих засобів, шовних матеріалів, захисного одягу для медичного персоналу Duomed , вироби для проведення діагностики. Компанія пропонує доставку замовлень по всій країні, безкоштовну заміну товару, швидку та якісну консультацію, допомогу у виборі продукції.

У період пандемії COVID-19 засоби індивідуального захисту потрібні не лише медичному персоналу, а й звичайним громадянам у повсякденному житті. Особливо це стосується індивідуальних масок, санітайзерів, рукавичок, засобів дезінфекції.

Маски індивідуального захисту стануть у нагоді і цього року, адже з настанням холодної погоди спостерігається нова хвиля захворювання на коронавірусну інфекцію. Маска, в першу чергу, здатна вберегти оточуючих від хворої людини. Тим, хто відчуває підвищення температури, спостерігає нежить, кашель, не можна спілкуватися з іншими людьми без маски. Таким чином вдасться попіклуватися про оточуючих.

Використання медичного респіратора, який щільно прилягає до носа та рота, може вберегти людину від вірусів, які літають у повітрі. Щоб респіратор дійсно захистив від мікроорганізмів, потрібно дотримуватися інструкції з експлуатації: носити не довше, ніж 8 години, правильно утилізувати після використання. Маски та респіратори потрібно купувати в аптеках або у спеціалізованих магазинах. Таким чином можна вберегтися від контрафактного товару.

Як правильно користуватися дезинфікуючими засобами

Антисептики використовують, щоб знезаражувати руки від збудників небезпечних хвороб. А от для поверхонь потрібно застосовувати спеціальні дезинфікуючі засоби. Обробляти поверхні потрібно з урахуванням кількості людей, які перебувають у приміщенні. Наносити дезинфікуючі засоби можна до води для миття підлог. Потрібно дотримуватися інструкції виробника з техніки безпеки. Якщо засіб потрапляє на шкіру, слизові оболонки, в очі, потрібно негайно промити водою та звернутися за медичною допомогою.

Завдяки магазину Duomed можна купити різноманітні засоби захисту, медичний одяг, обладнання, інструменти в одному місці та суттєво зекономити на доставці. Консультанти допоможуть у виборі продукції. Всі товари сертифіковані та відповідають нормам безпеки. Оформити замовлення можна у будь-який час доби. Замовлення відправляють логістичною компанією Нова Пошта по всій країні. Оплата можлива при отриманні посилки.