Головна Цікаво Знайомтеся – жалюзі день-ніч

Знайомтеся – жалюзі день-ніч

Для оформлення усіх деталей наповнення вашої будівлі без матерії, що буде гарантовано захищати ваш дім з боку вікон ніяк. Саме тому, пропонуємо розглянути саме жалюзі день-ніч від української компанії SunGuard. На ринку існує безліч варіантів штор, ролетів чи видів жалюзі, однак чомусь саме жалюзі день-ніч сьогодні дуже швидко збирають масу прихильників на своєму рахунку. Чому саме так відбувається?

Переваги жалюзі день-ніч

Як і усі жалюзі – день-ніч мають за мету забезпечувати затишок, приватність та, звісно, захист від сонячного проміння їх власникам. Але чому саме вони зараз лідирують на ринку?

  • Завдяки своїй функціональності та продуманості – в вас буде змога встановити ці жалюзі хоч на віконний простір, на раму, між дверима – варіантів безліч, де тільки вам вони знадобляться.
  • Здатність регулювати потоки світла є також переважним плюсом – тканина, з якої складаються ці жалюзі моє прозорі смужки, через кожну першу пластину – це дає змогу запускати більше світла коли це потрібно та не лишатися приватності. Але ці смужки також можна прибрати, якщо в пріоритеті зараз буде наповнити оселю темрявою.
  • Гнучка ціна – відштовхуючись від розміру та довжини, яка вам буде потрібна – можна відрізати саме її та не купляти цілий рулон, якщо вам ніде його використати – зручно та практично.
  • На всі товари магазин пропонує гарантію на два роки, тож не треба перейматися, що в разі чого ви залишитеся ні з чим.
  • За ролетами не потрібно копітко стежити та доглядати. Завдяки їх гладкій поверхні – миття стає нескладною задачею та не потребує багато зусиль. А ще завдяки спеціальному покриттю, яким вкрита тканина – пил та плями будуть гарно відштовхуватись та їх паразитарність стає мінімальною. Це дуже на руку тим, в кого алергія на пил – можна бути спокійним, що вночі відпочиваючи під жалюзі день-ніч чихотка не нападе раптово.
  • Різноманітність кольорів дозволе обрати саме той відтінок, який вам більше всього пасуватиме спираючись на дизайн вашого житла.
  • Універсальність дизайну також дозволяє розглядати ці жалюзі як варіант для будь-яких приміщень – дачі, квартири, офісу.

Але мабуть головна річ прихована саме безпосередньо у назві цих жалюзі – будь-коли ви можете регулювати потік світла та спираючись на те, чи зараз вам потрібно поробити чи відпочити змінювати колір аксесуару на вікнах. Завдяки тому, що в їх конструкції присутні матові безкольорові смужки, турбуватися про зруйновану приватність не потрібно, але якісно освітлене приміщення завдяки цьому вам буде гарантовано.

Ці жалюзі наразі користуються великою популярністю серед замовників – людей, які дійсно турбуються про гарний та сучасний вигляд своєї нерухомості. Консультанти завжди допоможуть вам обрати саме ту модель, в яку ви закохаєтесь з першого погляду.