Головна Духовне Душі пісенне джерело

Душі пісенне джерело

Суботньої днини у районному Народному домі відбувся ювілейний творчий концерт надбужанської співачки, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ганни Грушицької. 

На святі звучали уже відомі пісні, які давно полюбились галичанам, та нові, створені за останні роки. Їх виконували ювілярка та надбужанські і львівські виконавці Дарія Лагоцька, Христинка Козловська, Марта Куйбіда та Ігор Радванський. Пісню "Ластів’ятко" заспівала Оксана Піджарко, яка вийшла на сцену з маленькою донечкою, – так само у 1998 році на презентацію свого першого авторського аудіоальбому "Ромашка" Ганна Грушицька вийшла на велику сцену зі своєю донькою Мар’янкою. Декілька маминих пісень виконала вона і на ювілейному вечорі, а допомагали їй в цьому Зразкова хореографічна студія "Арніка" (кер.А.Діяк) та Зразковий ансамбль народного танцю "Нові зірки" (кер.М.Зеленська). 

Щиро глядачі дякували за пісні Тетяні Новак та Олесі Бубелі. На запрошення господині свята до Буська завітали студенти Львівського музичного училища ім. С.Людкевича, які акапельно виконали кілька пісень. Зазначу, що цей колектив не вперше виступає у Буську. Гуморески читав брат ювілярки Степан Гладій, це за його підтримки музика зайняла вагоме місце у житті п.Ганни.

Ведучими свята були Ганна Грушицька та Володимир Маліновський, кандидат суспільних наук, голова правління громадського об’єднання "Разом".

На свято завітали родина, друзі, знайомі, які приїхали з Золочева і Бродів, Львова і Тернополя, Рівного і Києва. Вони вітали ювілярку, пригадуючи приємні хвилини їхнього дитинства, поїздок на концерти, перемог у конкурсах, – такі моменти завжди зворушують. Слова вітань звучали від колег з відділу культури, голови Буської районної ради Володимира Замроза та заступника голови РДА Євгена Кичурчака.

До ювілею Ганни Грушицької вийшов у світ третій компакт-диск з однойменною назвою, бажаючі змогли його придбати перед концертом. На завершення свята ювілярка висловлювала вдячність всім, хто підтримує її, а особливо районним ЗМІ – часопису "Воля народу" і Буському радіо, які впродовж багатьох років є її  інформаційними спонсорами.

Лариса ГАРАСИМІВ