Головна Духовне Якщо лічильник «накручує» показники

Якщо лічильник «накручує» показники

Про це IA ZIK поскаржилася мешканка однієї львівської квартири. За її словами, після повірки її старого газового лічильника газовики з’ясували, що він давав похибку і встановили жінці новий.

«Цікаве почалося першої ж ночі. Я, як завжди, вимкнула на ніч усі прилади, які споживають газ, записала годину і показник лічильника на цю годину. І зранку, о чудо, показник геть інший!!! Вирішила такий самий експеримент провести і на другу ніч. Шок: ще більша похибка, ніж попередньої ночі!!! Виглядає це так: 05.01.13 – о 23.00 год. показник 11308, а о 10.00 ранку вже 11331; 06.01.13 – 00.30 показник 18794, а о 10.30 ранку вже 18822!!! Причому похибка збільшується!», – повідомила львів’янка.

За словами пані Галини, в її сусідки така ж ситуація триває вже три місяці: «Вона викликала з «Львівгазу» працівників – сказали, що це в неї пропускає газ. Перевірили три рази в неї вдома все, що можна – ніде не пропускає, а дій ніяких, лічильник далі живе своїм життям… Що робити в такій ситуації? Я розумію, що це справа не за великі гроші, і все ж, чому мене мають тримати за не зовсім розумну, і чому я маю платити просто так?», – поскаржилася львів’янка.

Як пояснила в коментарі IА ZIK прес-секретар «Львівгазу» Оксана Ростикус, така ситуація може бути пов’язана із тим, що є витік газу. Треба перевірити на герметичність газову мережу. Може бути таке, що є витік газу у квартирі, тоді навіть якщо газові прилади вимкнені, лічильник  крутитиме. Отож, звертайтесь в газову аварійну службу.